• Naujienos
 • Pirmą kartą transporto ir logistikos įmonė Lietuvoje gavo „Top Employer“ sertifikatą

  Pirmą kartą Lietuvoje transporto ir logistikos įmonė gavo „Top Employers Institute“ suteikiamą prestižinį „Top Employer Lietuva“ sertifikatą. Šešios „Hegelmann Group“ įmonės – UAB „Hegelmann transporte“, UAB „Hegelmann Logistics“, UAB „Hegelmann Special Transporte“, UAB „Hegelmann Autotransporte“, UADBB „H Brokers“, UAB „HT Ferry Service“ – įvertintos už puikias sąlygas darbuotojams, kurios gali lygiuotis į geriausias tarptautines praktikas. Audito metu geriausiai buvo įvertintos lyderystės, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos, darbo aplinkos ir darbuotojų pritraukimo sritys.

  Apdovanojimas – reikšmingas pripažinimas

  Pasaulyje pripažinti „Top Employers Institute“ sertifikatai įmonėms skiriami už išskirtinai geras darbo sąlygas. Nyderlanduose įsikūrusio instituto audito metu įmones vertina ne patys jų darbuotojai, o „Top Employers Institute“ specialistai, todėl ši pasaulinė organizacija daro pozityvų pokytį jau septyniems milijonams darbuotojų pasauliniu mastu. Auditas trunka apie pusę metų.

  „Šis sertifikatas mums yra reikšmingas įvertinimas, kuris patvirtina, kad santykius su darbuotojais kuriame teisinga kryptimi. Kartu tai ir žemėlapis, rodantis kryptį, kur dar galime tobulėti. Būdami „Top Employers Institute“ programoje galime semtis tarptautinės patirties, kaip užtikrinti geriausią komandos vystymo strategiją. Lietuvoje planuojame ir toliau vykdyti plėtrą, todėl darbuotojų gerovės užtikrinimas yra mūsų prioritetas“, – džiaugiasi Tomas Jurgelevičius, UAB „Hegelmann transporte“ generalinis direktorius.

  „Hegelmann Group“ pasirašė trejų metų sutartį, pagal kurią, norėdama išlaikyti gautą įvertinimą, kasmet turės pereiti „Top Employers Institute“ auditą iš naujo.

  Investicijos į tobulėjimą

  Darbuotojai – įmonės sėkmės garantas, todėl „Hegelmann Group“ stengiasi daug dėmesio skirti jų emocinei gerovei, tobulėjimui ir iniciatyvoms. Įmonėje puoselėjamos motyvacijos ir progreso vertybės, kurios paremtos šeimos, pagarbos, pagalbos ir tvarumo principais.

  „Mūsų darbuotojų pareigos yra dinamiškos ir kupinos iššūkių, todėl nuolat skatiname juos tobulėti dalyvaujant vidiniuose mokymuose. Taip pat organizuojame paskaitas su įvairiais lektoriais, seminarus, konferencijas, suteikiame prieigą prie elektroninės asmeninio tobulėjimo kursų platformos, darbuotojams sudaroma galimybė tobulintis pasirinktos užsienio kalbos kursuose“, – dalijasi „Hegelmann Group“ žmogiškųjų išteklių vadovė Aistė Mardosaitė.

  Atsižvelgia į darbuotojų nuomonę

  Darbuotojų motyvaciją skatina galimybė imtis iniciatyvos ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, todėl „Hegelmann Group“ įmonės kuria galimybę kiekvienam išsakyti savo lūkesčius.

  „Geriausiai buvome įvertinti lyderystės, verslo ir žmogiškųjų išteklių valdymo strategijos, darbo aplinkos ir darbuotojų pritraukimo srityse. Įmonėje organizuojame metinius pokalbius, kurių metu darbuotojai kartu su vadovais kalbasi apie savo karjeros tikslus, sutariama, kokias investicijas įmonė suteiks, kad darbuotojų lūkesčiai būtų įgyvendinti, o vadovai tampa jų mentoriais ir gidais tame kelyje“, – pasakoja A. Mardosaitė.

  „Hegelmann Group“ ir ateityje planuoja diegti naujoves, leisiančias gerinti darbo sąlygas grupės įmonėse ir užtikrinti, kad darbuotojai bus girdimi. „Stengiamės nuolat tobulinti darbo aplinką savo įmonėse. Itin svarbus žingsnis šia linkme praėjusiais metais buvo aukščiausių vadovų grupės, kuri atsakinga už komandų centralizaciją, procesų vienodinimą ir efektyvesnės darbo aplinkos kūrimą, steigimas. Tai leis sėkmingai tobulėti ir ateinančiais metais“, – sako T. Jurgelevičius.

  Ypatingas dėmesys vairuotojams

  „Top Employers Institute“ teigiamai įvertino „Hegelmann Group“ iniciatyvas, skirtas pasirūpinti vairuotojų gerove.

  „Stengiamės, kad vairuotojai jaustųsi komfortiškai ir saugiai dirbdami mūsų įmonėse, todėl jiems skiriamos vienos naujausių ir saugiausių transporto priemonių rinkoje. Šventiniu laikotarpiu dirbusiems vairuotojams sukūrėme galimybę apie savo emocinę savijautą pasikalbėti su psichologu telefonu“, – teigia A. Mardosaitė.

  Visiems tolimųjų reisų vairuotojams dedikuotas projektas „Healthy habits for a truck driver“, skirtas rūpintis vairuotojų sveikata, sulaukė teigiamų įvertinimų tiek iš darbuotojų, tiek ir iš „Top Employers Institute“. Sukurtuose videofilmukuose sveikatos ekspertai dalijasi praktiškais sveikatingumo patarimais, kuriuos vairuotojai lengvai gali pritaikyti kasdienybėje.

  Svarbus laikas kartu

  Laikas kartu su kolegomis ir bendros iniciatyvos padeda formuoti lojalią ir sėkmingą komandą.

  „Hegelmann Group“ bendruomenei svarbu rūpintis visuomene ir žmonėmis, kurie yra šalia, tai viena svarbiausių įmonės vertybių.

  „Darbuotojai skatinami prisidėti prie įvairių socialinių projektų: kartu su komanda įgyvendinome medžių sodinimo iniciatyvą Kauno rajone, aukojome gyvūnų globos namams ir „Išsipildymo akcijai“. „Hegelmann Group“ jau daugiau nei 3 metus bendradarbiauja su Kauno klinikomis, kur padėjo įrengti žaidimų erdvę sergantiems vaikams, specialiomis priemonėmis aprūpino Onkologijos ligoninę“, – išvardija A. Mardosaitė.

  Gautas įvertinimas taip pat taps puikia proga „Hegelmann Group“ darbuotojams kartu praleisti daugiau laiko. Kolegų visuose 11 biurų Lietuvoje laukia išskirtinė diena su smagiomis iniciatyvomis nuo pat ryto. Atėjusiuosius į darbą kolegas pasitiks fotografai, muzika ir puošmenos, kiekvieno darbo vietoje lauks individualūs sveikinimai. Biuruose veiks laimės rato loterija su prizais, smagios užduotys, darbuotojai galės laimėti išvyką pasimėgauti SPA malonumais.

  „Hegelmann Group“ yra tarptautinė transporto ir logistikos įmonių grupė, vykdanti įvairių krovinių pervežimus įvairiomis transporto priemonėmis. Lietuvoje ši vokiško kapitalo įmonių grupė savo veiklą pradėjo 2004 metais. Šiuo metu „Hegelmann Group“ kviečia prisijungti prie komandos https://karjera.hegelmann.lt.

Skip to content