• Naujienos
 • Penktoji konferencija ir verslo kontaktų mugė „Formulė: versli ir laiminga bendrystėje“

  Penktą kartą Kauno verslo moterų tinklas kviečia moteris – verslų savininkes  ir vadoves, norinčias pradėti verslą ar žengiančias pirmuosius žingsnius jame į praktinę moterų verslumo ir lyderystės skatinimo konferenciją. Konferencijoje aptarsime bendrystės ir tinklaveikos temas, kiek jų įtaka svarbi verslui ir asmenybės tobulėjimui: kaip užmegzti kontaktus, kaip juos puoselėti, išlaikyti kokybišką ir vertingą ryšį, kokią įtaką bendrystė turi emocinei kompetencijai ir laimei.

  Praktinių dirbtuvių metu išbandysime ir patirsime, kaip mūsų socialiniai kontaktai, ryšiai, bendrystė su kitais asmenimis ir savimi gali keisti situaciją ir įtakoti sprendimus bei kurti vertę verslui ir sau pačiai.

  Konferencija ir verslo kontaktų mugė vyks 2021 m. lapkričio 25 d., Žalgirio arenos amfiteatro salėje, taip pat konferenciją galima stebėti tiesioginėje transliacijoje internete, verslo kontaktų mugė vyks tik gyvai.

   

   

   

   

   

  Pristatome konferencijos lektores:

   

  Konferencijos moderatorė Fausta Šeputytė, Lietuvos verslo moterų tinklo vadovė, UAB „Metga“ generalinė direktorė pristatys jam beveik 14 metų veikiančio Lietuvos verslo moterų tinklo veiklą ir nuoseklų bendrystės puoselėjimą tinkle.

   

   

  Rima Vanagė, organizacijų ugdymo, psichologijos ekspertė, VU partnerystės docentė yra sukaupusi 25 metų vadybos trenerės patirtį vadovavimo bei tiesioginių pardavimų srityje. Jos kompetencijos sritys: organizacijų psichologija, vadovavimas, komandų kūrimas, pardavimai.

  Lektorė pristatys temą „Visa tiesa apie bendrystę: nemoki imti, negali ir duoti“ ir atvirą diskusiją – žaidimą „Ateities moters kodas“. Po konferencijos ves verslo moterų kontaktų mugę Word cafe principu.

   

   

  Ramunė Kasparavičienė „Triple O Consulting“ konsultantė, „start4networking“ moterų tinklaveikos klubų bendraįkūrėja, pardavimų ir tinklaveikos ekspertė, jau daugiau nei 16 metų dirbanti aktyvių pardavimų srityje. Tinklaveika ją lydi visą gyvenimą.

  Lektorė pristatys temą „Tinklaveikos įtaka asmeniniam moterų augimui“ ir ves autentiško įvaizdžio formavimo dirbtuves – kaip mus mato kiti? bei asmeninio indėlio dirbtuves – ar esame kitų žmonių sėkmės istorijų dalimi?

   

  Dianne H.B. Welsh, verslumo profesorė ir verslumo programų direktorė Šiaurės Karolinos Grinsboro universitete. Ji pelnė Pasaulinio verslumo centrų konsorciumo apdovanojimą „Legacy Award“, Deshpande fondo apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus ir Family Firm Institute Hollander apdovanojimą už viso gyvenimo indėlį į šeimos verslą, taip pat Šiaurės Karolinos gubernatoriaus mokymo apdovanojimą. Dianne 2021 m. Kaune dėstė verslo modelius.

  Lektorė pristatys temą “Dinamiška jėga: moterys verslininkės visame pasaulyje“ apie moterų verslumą skirtingose pasaulio šalyse. 

   

   

  Kviečiame dalyvauti! Su išsamia konferencijos ir verslo kontaktų mugės programa susipažinkite ir registruokitės į renginius čia: https://chamber.lt/renginiai/konferencija-ir-verslo-moteru-kontaktu-renginys-formule-versli-ir-laiminga-bendrysteje/

  Labai laukiame Jūsų!

  Informacija: 868736240, vmt@chamber.lt

   

Skip to content