• Naujienos
 • Patarimai: kaip parinkti verslo dovaną kolegoms?

  Parinkti verslo dovaną kolegoms yra labai atsakingas uždavinys, nes nuo jos priklausys jūsų tarpusavio santykių tvirtumas. Tiksliai parinktos dovanos kolegai jį ne tik pradžiugins, bet ir išsaugos jo palankumą jums, jūsų šeimai, artimiausiems draugams, jums patiems garantuos malonią ir jaukią savijautą.

  Į ką būtina atsižvelgti prieš parenkant kolegai dovaną?

  Prieš parenkant dovanas kolegai, pirmiausiai reikia pagalvoti apie tai, kokie jo pomėgiai, koks jo skonis, charakterio savybės, religiniai įsitikinimai, gyvenimo būdas ir kt. Taip pat būtina atsižvelgti į to žmogaus, kuriam skirsite dovaną, lytį, amžių, užimamą padėtį visuomenėje. Kad būtų pasiektas geras rezultatas, turite kuo geriau pažinti dovanų gavėją.

  Ką daryti, jei prireiktų dovanomis keistis gausiame kolektyve?

  Jei jūsų kolektyve yra keliolika, ar net kelios dešimtys kolegų, su kuriais jums tenka bendrauti darbe kasdien, gal net kartu leisti laisvalaikį, tada dovanų parinkimas gali būti bendro visų susitarimo reikalas. Galima pasirinkti ir tokį pasikeitimo dovanomis būdą, kai slaptai ištraukiamas lapelis su kolegos, kuriam įteiksite dovaną, vardu. Kas kuriam įteiks dovaną sužinoma tik dovanų pasikeitimo metu, todėl iki paskutinės akimirkos išsaugoma intriga. Prieš tai su kolegomis galima nuspręsti, už kokią sumą pirkti dovanas, kad niekas iš dovanų teikėjų paskui neatsidurtų nemalonioje padėtyje, įteikdamas kolegai per pigią, ar per brangią dovaną.

  Kokios dovanos kainuoja nebrangiai ir gali visiems suteikti daug džiaugsmo?

  Kad aplinka kolektyvo šventiniame pobūvyje išliktų šventiška ir maloni, protingiausia keistis dovanomis, kurios nekainuotų daugiau nei pusšimtis eurų. Ką galima už panašią sumą nupirkti? Tokių dovanų sąraše kuo puikiausiai tinka geros kokybės kavos arba arbatos rinkiniai, saldumynai smaguriams, USB laikmenų rinkinukas, piniginė, kurioje tilptų ne tik pinigai, vizitinės, kreditinės, nuolaidų kortelės, bet ir kita smulkmė.

  Tinka ir žurnalo prenumerata. Aišku, prieš tai būtina pasidomėti, koks jo turinys būtų aktualus kolegai. O jeigu jūsų kolega yra knygų mėgėjas, tai jam pati geriausia dovana bus knygyno dovanų čekis, kuris suteikia dovanos gavėjui pačiam išsirinkti jam norimą, galbūt išsvajotą knygą.

Skip to content