• Naujienos
 • PASSIOPRENEURS naujienos

  PASSIONPRENEURS Mokymo programa jau parengta!

  Su džiaugsmu informuojame, kad Mokymo programa anglų kalba jau parengta ir pasiekiama internete.

  Programa skirta žmonėms, turintiems socialinių, ekonominių ar mokymosi sunkumų ir šia programa siekiama padėti jiems susipažinti su socialiniu verslumu, nustatyti savo talentus ir aistras, ugdyti verslumo įgūdžius bei planuoti pagrindinius verslumo etapus, per komandinį darbą bei bendraamžių mokymą.

  Programai skirta 20 valandų mokymosi neprisijungus, 5 savaičių laikotarpyje. Dabartinė programos versija bus išbandyta 2021 m. kiekvienoje šalyje partnerėje (Vokietijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Italijoje, Ispanijoje, Kipre, Graikijoje) ir jei iškils poreikis, bus pritaikyta. Pasitikrink mūsų mokymo programą ir pasidalink su mumis savo nuomone, atsiųsdamas laišką elektroniniu adresu ramune.gustiene@chamber.lt  arba mūsų Facebook grupėje https://www.facebook.com/passionpreneursproject!

  Kartu švenčiame Socialinių įmonių dieną

  Lapkričio 19 dieną PASSIONPRENEURS komanda, prisijungė prie #WhoKnew iniciatyvos švęsti Socialinių įmonių dieną. #WhoKnew yra Jungtinės karalystės Socialinių įmonių skaitmeninė kampanija, kuri išplito visame pasaulyje (2019 metais prie renginio prisijungė daugiau kaip 30 šalių ir vien Twitter platformoje, renginys pasiekė 7 milijonus žmonių).

  Kampanijos tikslas – padaryti socialinių įmonių darbą labiau matomą ir pabrėžti jų teikiamą vertę visuomenei.

  Socialinių įmonių diena yra visuotinės verslumo savaitės dalis ir minima trečiąjį lapkričio ketvirtadienį. Pasižymėkite savo kalendoriuje kitą datą (2021 m. lapkričio 18 d.), kad jos nepraleistumėte.

  Nori mokyti kitus – pirmiausia mokyk save!

  PASSIONPRENEURS komanda susiburdami kartu internete, taip pat paminėjo Socialinių įmonių dieną. Lapkričio 17 – 19 dienomis, Socialinių inovacijų centras (Kipras) surengė Trenerių mokymus projekto partneriams.

  Renginio metu partneriai giliau suprato europinę socialinio verslumo perspektyvą, aptarė trenerio vaidmenį mokant verslumo, išbandė mokymo programoje naudojamas metodikas (IKIGAI, „pitching“, “dėkingas tyrimas”, bendraamžių instruktavimas ir kt.) bei susitarė dėl pilotavimo būdų.

  Linksmų Kalėdų ir Laimingų Naujųjų metų!

  Visomis prasmėmis 2020 metai buvo kupini išbandymų. Mes tikimės, kad ateinantys metai atneš daugiau normalumo, stabilumo ir galėsime susikoncentruoti į svarbius dalykus: kaip galime padėti tiems, kam pasisekė mažiau ir įnešti pozityvų pokytį pasauliui.

  Linkime Jums bendrystės, ištvermės ir naujų įkvėpimų 2021-aisiais metais!

  Sekite mus Facebook

  Volkshochschule im Landkreis Cham E.V. (Vokietija)

  IDEC S.A. (Graikija)

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Lietuva)  

  Asociación Caminos (Ispanija)

  Folkuniversitetet (Švedija)

  Center for Social Innovation LTD (Kipras)

  Centro per lo Sviluppo Creativo Danilo Dolci (Italija)

   

  Atsisiųsti visą naujienlaiškį galite čia: PASSIONPRENEURS 2 NAUJIENLAIŠKIS

  pas

Skip to content