• Naujienos
 • Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

  Spalio 29 – 30 dienomis Kaune lankėsi Trabzon prekybos ir pramonės rūmų delegacija. Vizito Kaune metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius ir Trabzon prekybos ir pramonės rūmų prezidentas M. Suat Hacisalihoglu pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalyvauja projekte „Tarpeuropinis inovacijų tinklas“, kurio tikslas  skatinti inovatyvaus verslo kūrimą ir plėtrą konsultuojant bei organizuojant mokymus tiek jau įkurtoms įmonėms, tiek startuoliams, dar tik turintiems verslo idėją. Taip pat sukurti internetinę platformą, skirtą interaktyviems mokymams inovacijų, projektų valdymo, verslumo, intelektinės nuosavybės teisių temomis. Šio projekto koordinatorius – Trabzon prekybos ir pramonės rūmai, projekto partneriai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Bulgarijos prekybos ir pramonės rūmai.

  Įgyvendinant šį projektą, Kaune lankėsi Trabzon prekybos ir pramonės rūmų prezidentas M. Suat Hacisalihoglu, prezidiumo narys Murat Iskender, tarybos narys Ahmet Kazaz, projektų vadovai Zafer Ertem ir Ahmethan Kulaksizoglu.

  Spalio 29 dieną delegacija apsilankė Kauno technologijos universiteto Nacionaliniame inovacijų ir verslo centre, kur susitiko su KTU „Startup Space“, Atviros prieigos valdymo skyriaus ir Bendradarbiavimo vystymo skyriaus atstovais. Tą pačia dieną delegacija vyko numatyto vizito į Kauno mokslo ir technologijų parką bei susitiko su Lietuvos inovacijų centro atstovais. Susitikime buvo kalbama apie verslo paramos priemones, skirtas inovacijų ir tarptautiškumo skatinimui.

  Spalio 30 dieną svečiai iš Turkijos apsilankė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Juos priėmė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius. Susitikime taip pat dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė Vaida Butkuvienė ir tarybos narys Evaldas Rapolas.  Po organizacijų prisistatymo ir diskusijos, Kauno PPA rūmų partneris Kaunas IN svečiams pristatė Kauno investicinę aplinką ir turizmo situaciją Kaune.

Skip to content