• Pasikeitė Prienų atstovybės narystės koordinatorė

    Prienų krašto verslo atstovai nuo šiol gali kreiptis į Prienų atstovybės narystės koordinatorę Robertą Ažukaitę – Zacharevičienę.  Prieš ketverius metus grįžusi į gimtąjį kraštą – Prienus, Roberta atvira ir iniciatyvi – sukaupta patirtimi prisideda prie įvairių miesto stiprinimo procesų ir yra viena iš socialinės platformos „Laimingas Prienų kraštas“ įkūrėjų.

    Roberta Ažukaitė-Zacharevičienė yra dirbusi ir valstybiniame sektoriuje ir versle, turi ES projektų rengimo ir valdymo patirties. Didelę savo gyvenimo dalį skyrė darbui su nevyriausybinėmis organizacijomis, o gyvendama sostinėje, vadovavo VšĮ „Mes Darom“ – vienai didžiausių nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje, organizuojančiai aplinkos tvarkymo akcijas DAROM. Šiuo metu Prieniškė yra šios organizacijos valdybos narė.

    Naujoji Prienų atstovybės narystės koordinatorė įsitikinusi, kad nuo mūsų pačių veiksmų priklauso kokiame mieste ir kokioje šalyje mes gyvename. „Verslas – tai galimybės, kurias reikia ir puoselėti ir ugdyti“, – sako ji.

Skip to content