• Naujienos
 • Paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2019“

  Savaitgalį Kaune vyko lietuviškų prekių ir paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2019“. Jau 11-ąjį kartą organizuotoje parodoje, lankytojai galėjo iš arti susipažinti su daugiau nei 250-ies Lietuvos gamintojų produkcija, pirmieji pamatyti pačius naujausius gaminius ir įsitikinti, kad mūsų šalies produkcija niekuo nenusileidžia, o dažnai ir lenkia pagamintą užsienyje.

  Parodos metu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei rūmuose veikiantys Enterprise Europe Network ir Eksportuotojų klubas organizavo forumą eksporto tema „Eksporto kodas. Ko nerašo vadovėliai?“.

  Parodos atidaryme, kuriame buvo apdovanoti „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ pristatomų produktų konkurso dėl geriausiųjų vardo maisto ir gėrimų, tekstilės ir aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos bei sprendimų būstui kategorijose nugalėtojai, dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius. Prezidentui buvo įteikta parodos organizatorių – Lietuvos pramonininkų konfederacijos bei UAB „Ekspozicijų centras“ padėka, už Kauno PPA rūmų bendradarbiavimą ir iniciatyvą organizuojant forumą parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2019“ metu.

   

  Šioje parodoje rūmai turėjo ir stendą, į kurį kvietė užsukti parodos lankytojus ir parodyti savo žinias apie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus, rūmų veiklas ir bendruomenę. Įmonių atstovai buvo kviečiami dalyvauti vizitinių kortelių loterijoje ir laimėti nemokamą narystę Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose 2020 metams. Šią narystę laimėjo uždaroji akcinė bendrovė „Gudobelė”.  Sveikiname laimėtojus, dėkojame parodos organizatoriams ir tikime, kad susitiksime jau gražia tradicija tapusioje parodoje kitais metais.

Skip to content