• Papildyta Kauno finansininkų klubo valdyba

    Vytauto didžiojo universitete vyko Kauno finansininkų klubo susitikimas kurio metu finansininkai diskutavo apie įmonių finansus ir tai, kaip pritraukti investicijas. Antroji susitikimo dalis buvo skirta 2019 metų klubo veiklos ataskaitos pristatymui ir klubo valdybos rinkimams.

    Sausio 23 d. vykusio susitikimo metu  Algimantas Variakojis, nepriklausomas ilgametis finansų ekspertas, konsultantas, turintis 28 metų investavimo ir investicijų valdymo patirtį, išsiskiriantis didele patirtimi dirbant su įvairaus dydžio įmonėmis, ir pagalba joms pagalba pritraukiant investicijas, perkant – parduodant akcijų paketus, pristatė temą „Įmonių finansai. Kaip pritraukti investicijas ir ko jos vertos?”. Susirinkusieji diskutavo apie tai, kaip įmones mato investuotojai. Kaip ir iš kur pritraukti trumpalaikes ar ilgalaikes investicijas. Pranešėjas pasidalino žiniomis kaip Pinigus pritraukti per akcijas/obligacijas/paskolas. Kokie yra kiekvieno būdo privalumai ir trūkumai bei pateikė praktinių pavyzdžių.

    Susitikimo metu buvo nutarta Kauno finansininkų klubo valdybą rinkti iš septynių narių, kurių vienas – rūmų darbuotojas, klubo koordinatorius. Sėkmingai veikusią klubo valdybą papildė du nauji nariai – Tomas Jakubauskas, UAB „Aconitum“ gen. direktoriaus pavaduotojas finansams ir Vytis Arlauskas, „Hegelmann“ įmonių grupės finansų vadovas.

Skip to content