• Naujienos
 • Palangoje susitiko Lietuvos verslo moterys

  Rugsėjo 15 dieną, penktadienį, Palangoje vyko Lietuvos verslo moterų tinklo (LVMT) metinis susitikimas, kurį organizavo Klaipėdos verslo moterų tinklo narės Kristina Vezbergaitė ir Alina Velykienė. Šių metų liepos 23 dieną 15-ąjį veiklos gimtadienį minėjusio Lietuvos verslo moterų tinklo nares, metinio susitikimo Palangoje metu, sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) generalinė direktorė Olga Grigienė ir Kauno VMT vadovė, „IR buhalterija“ steigėja, klinikos „Agatas“ vykdančioji direktorė Irma Kvedarienė.

  Lietuvos verslo moterys į šį tinklą  susibūrė prieš 15 metų, kaip Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės, siekdamos efektyviau spręsti įvairiais lygiais problemas, su kuriomis susiduria. Ir šiandien tebelieka aktualu skatinti lygias galimybes, aktyviai prisidėti vykdant šalies ilgalaikius ekonominės plėtros tikslus, kuriant kolektyvinę socialinę atsakomybę. Akcentuojami ir specifiniai dirbančių moterų poreikiai, kaip pavyzdžiui, gebėjimo efektyviai balansuoti savo profesinę veiklą ir asmeninį gyvenimą skatinimas.

  Į susitikimą atvyko daugiau nei 50 įvairiausių verslo įmonių savininkės ir vadovės iš visos Lietuvos.

  Susitikimo metu buvo ne tik aptariama dabartinė verslo situacija Lietuvoje, dalinantis patirtimi, bet ir vyko pažintinė ekskursija. Jos metu LVMT narės galėjo iš arčiau susipažinti su Palangos miesto ir verslo istorija bei grožėtis panorama, dalyvėms pakilus į Palangos bažnyčios bokštą. Palangos kurorto muziejuje baigiamojo vakaro metu buvo apdovanotos Klaipėdos  regiono Verslo moterų tinklo narės Alina Velykienė, Vida Ričkienė, Asta Anilionė – Lipovec, Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių vedėja Lina Kavaliauskienė bei šiaulietė verslininkė Gražina Garuolienė.

  Vakarą užbaigė jausmingas ir įspūdingas aktorės Eglės Jackaitės ir pianisto Antano Cirtauto „Jausmų džiazas“.

  „Tokie susitikimai ir bendrystė yra būtini, – įsitikusi advokatė Kristina Vezbergaitė. – Pozityvios emocijos, pasidalijimas  patirtimis mus įkvepia, leidžia pamatyti ir pajausti žymiai platesnio verslo spektro problemas. Ir, kas svarbiausia, – jas spręsti“, – LVMT metinio susitikimo įkvėpta mintimis  dalinosi advokatė Kristina Vezbergaitė.

Skip to content