• Pakaunės verslininkai kasmet nustebina vis unikalesniais produktais

  „Kiekvienais metais konkurso dalyviai nustebina itin aukštos kokybės, inovatyviais ir išskirtiniais gaminiais. Neretai konkursui pateikiami ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje pripažinti gaminiai. Konkursas pritraukia vis įvairesnių įmonių tiek dydžiu, tiek veiklos sritimis. Matant šias tendencijas, akivaizdu, kad su kiekvienais metais tampame vis labiau konkurencingi ir novatoriški“, – „Kauno dienai“ sakė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

  Pasak Z.Dargevičiaus, Kauno rajono verslas niekuo nenusileidžia ir drąsiai gali konkuruoti su viso pasaulio įmonėmis. „Tai matome ne tik iš konkursui pateikiamų paraiškų, bet ir bendraudami su KPPAR nariais. Kauno rajone įsikūrusios garsios užsienio kompanijos, lietuviško kapitalo įmonės, kurios auga, plečiasi ir savo gaminius neretai eksportuoja į daugelį Europos šalių. Ir tokių pavyzdžių turime išties nemažai. Tai ir 2019 m. konkurse dalyvavusi naujos kartos ultragarsinius vandens skaitiklius gaminanti Kauno LEZ įsikūrusi gamykla „Axioma Metering“, bendrovė „Freda“, traškučius „Oho“, kurie keliauja į 50 pasaulio šalių, gaminanti įmonė „Naujasis Nevėžis“ ir dar daugelis kitų. Be to, vis dažniau Kauno rajone įsikuria ir veiklą vykdo daug naujų inovatyvių ir perspektyvių verslų“, – tendencijas įvardijo KPPAR prezidentas.

  Visą straipsnį apie apdovanojimus, tendencijas bei apdovanotų įmonių planus kviečiame skaityti portale kauno.diena.lt: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/pakaunes-verslininkai-kasmet-nustebina-vis-unikalesniais-produktais-1059875

   

  Vilmos Kasperavičienės („Kauno diena“) str.

  Vilmanto Raupelio („Kauno diena“)  nuotr.

Skip to content