• Naujienos
 • Neįkainojami susitikimai įmonėse. Eksportuotojų klubas lankėsi „Akvatera LT“

  Net ir vasarą Eksportuotojų klubo veikla nesustoja – klubo nariai noriai ir aktyviai dalyvauja renginiuose. Ir kaip nedalyvauti, kai susitikimai vyksta didelėse, gerai žinomose įmonėse, kuriose suteikiama neįkainojama galimybė savo akimis išvysti gamybos procesus, iš pirmų lūpų išgirsti apie įmonės augimo istoriją, eksporto patirtį ir ateities planus.

  Liepos mėnesį į tokį susitikimą Eksportuotojų klubo narius pakvietė ir maloniai priėmė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, Kauno rajone veikiančios UAB „Akvatera LT“ vienas iš įkūrėjų Tauras Plungė ir Eksporto skyriaus vadovas, Eksportuotojų klubo narys Paulius Ausmanas.

  „Akvatera LT“ – įmonių grupei „Kika group“ priklausanti moderni, specializuota augintinių pašaro gamykla, sėkmingai dirbanti nuo 2004 m. Įmonė kuria ir gamina sausus ekstruduotus aukščiausios klasės kačių ir šunų pašarus, gardėsius, graužikų pašarus ir paukščių lesalus, atitinkančius šiuolaikinius augintinių šėrimo reikalavimus.

  Įmonės įkūrėjas Tauras Plungė ne tik papasakojo kaip įmonė kūrėsi, augo, bet ir mielai aprodė svečiams gamyklą. Įmonės įrengimai yra vieni moderniausių Šiaurės Europoje. Čia veikia ekstruduotų pašarų gamybos linija, yra įrengta moderni itališka pakavimo įranga, o visas gamybos procesas yra automatizuotas, stebimas ir analizuojamas kompiuterinėmis programomis. „Ypač didžiuojamės nuolatinių aplinką tausojančių sprendimų diegimu įmonėje: įrengimų modernizacija, efektyvinimu, saulės jėgainės statyba ir plėtra, inovatyvių produktų kūrimu bei nuosekliu gaminamų produktų krepšelio augimu. Tik būdamas bent vienu žingsniu priekyje konkurentų, gali išlikti“, – pabrėžė T. Plungė.

  Ne mažiau svarbu eksportuotojams yra išgirsti kolegų patirtis ir pirmų lūpų. Kaip įmonei sekasi užkariauti pasaulio rinkas, dalinosi Eksporto skyriaus vadovas Paulius Ausmanas. Susirinkusieji negailėjo klausimų Pauliui: domėjosi kaip sekasi dirbti skirtingose rinkose, kuo jos skiriasi, su kokiais iššūkiais susiduriama. Klausinėjo ir apie asortimentą, naujų produktų kūrimą, plėtros planus.

  Šiuo metu „Akvatera LT“ sėkmingai eksportuoja savo produkciją į daugiau kaip 50 pasaulio šalių ir turi daugiau kaip 700 didmeninės prekybos partnerių. Ir, kaip sako Paulius: „tikrai nežadame sustoti, artimiausias planas – plėstis Amerikoje ir sustiprinti pozicijas vakarų Europos rinkose“.

  Beje, susirinkusiems buvo prasitarta ir koks „Akvatera LT“ naujas išskirtinis produktas augintiniams atsiras prekyboje artimiausią mėnesį. Smalsu ir Tau? Junkis prie Eksportuotojų klubo, kuriame dalinamasi ne tik neįkainojamomis žiniomis ir patirtimi, bet ir karščiausiomis naujienomis!

Skip to content