• Naujienos
 • Nauji maisto ir gėrimų tiekėjai atrasti Sicilijoje

  2023 m. spalio 25-28 d. Enterprise Europe Network partneriai Palerme, Sicilijoje, organizavo verslo kontaktų renginį Food&Drinks Mission2Sicily 2023, kurio tikslas – suburti Sicilijos maisto sektoriaus gamintojus ir tarptautinius pirkėjus. Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, prisidėjo prie renginio sklaidos.

  Organizatoriai pagal „HostedBuyers“ programą atrinko keturis maisto ir gėrimų pirkėjus iš Lietuvos ir pakvietė juos dalyvauti verslo kontaktų susitikimuose bei vizituose pas Italijos gamintojus.

  Iš viso renginyje dalyvavo 84 Sicilijos gamintojai bei 18 importuotojų iš Lietuvos, Švedijos, Airijos, Prancūzijos, Olandijos, Lenkijos ir kt., kurie turėjo net 250 asmeninių susitikimų!

  Italijoje laukė intensyvi programa. Lietuvos dalyviai turėjo daugybę susitikimų, susipažinosu potencialiais partneriais ir klientais, dalyvavo naujų produktų degustacijose, turėjo galimybę užmegzti bendradarbiavimui reikalingus naujus kontaktus, susipažino su naujais tiekėjais ir aptarė galimus pirkimus.

  UAB „Vilkaviškio prekyba“ užsiima gurmaniškų maisto produktų ir verslo dovanų („premium“ kokybės produktų) prekyba. Įmonė turi net kelias specializuotas parduotuves, veikiančias Lietuvoje ir Latvijoje, taip pat vykdo prekybą internetu.

  „Nuolatos ieškome ypatingų skonių produktų ir naujų tiekėjų, tad nedvejodami nutarėme dalyvauti Enterprise Europe Network tinklo organizuojamame verslo kontaktų renginyje Sicilijoje ir nenusivylėme. Renginys buvo suorganizuotas labai kruopščiai, o programa – itin intensyvi. Turėjome išskirtinę galimybę aplankyti keletą vietos gamybos įmonių, degustuoti produktus,  taip pat turėjome virš 20 asmeninių susitikimų su vietos maisto ir gėrimų gamintojais. Be EEN tinklo pagalbos, vien savo jėgomis, tokį kiekį susitikimų suderinti, o juolab, sukviesti gamintojus  į vieną vietą kažin ar būtų įmanoma. Jau dabar matome, kad užmegzti kontaktai yra labai perspektyvūs – artimu metu tikimės papildyti savo siūlomų produktų asortimentą naujienomis iš Sicilijos“, – įspūdžiais po verslo kontaktų renginio dalinosi UAB „Vilkaviškio prekyba“ bendraįkūrėjas Andrius Montvilas.

  „Labai džiaugėmės, kad buvome pakviesti dalyvauti „Food&DrinksMissionSicily 2023“. Renginio metu aplankėme Italijos gamintojus bei degustavome, atrinkinėjome geriausius  „premium“ kokybės produktus, tokius kaip saugomas kilmės, šimtmečius spaudžiamą aukščiausios kokybės alyvuogių aliejų, skinantį pergales tarptautiniuose konkursuose. Taip pat užmezgėme naudingus kontaktus net su keliais ypač tyro alyvuogių aliejaus ir įvairių kitų produktų gamintojais iš Sicilijos, su kuriais planuojame bendradarbiauti“, – įspūdžiais dalinosi Epicurean vadovė Birutė Jurgaitytė.

  Epicurean yra oficialus išskirtinių produktų distributorius  Baltijos šalyse ir siekia į Lietuvą atvežti geriausius, natūralius, autentiškus – „tikrus“ produktus, kurie teikia malonumą, gerina savijautą, propaguoja sveiką gyvenimo būdą.

  Pasak Daivos Vazalinskienės, UAB „Čia Market“ pirkimų ir pardavimų vadovės, verslo kontaktų renginys Sicilijoje pateisino įmonės lūkesčius: „Mums buvo suorganizuoti naudingi verslo susitikimai, atradome naujus tuno ir alyvuogių aliejaus tiekėjus, užmezgėme kontaktus su Sicilijos vyndariais. Planuojame prekybos tinklo bendradarbiavimą su keliomis Italijos kompanijomis“.

  UAB Čia Market – Žemaitijos krašto tradicijas puoselėjanti įmonė, siekia plėtoti įvairių prekių pasiūlą, gerinti ir patenkinti įvairiausių klientų poreikius. Didžiausias dėmesys skiriamas maisto produktų ir gaminių kokybei bei jų įvairovei. Šiuo metu UAB „Čia Market“ parduotuvių tinklą sudaro virš 100 parduotuvių ir 6 sūrio „Džiugas“ namai, įsikūrę 40 Lietuvos miestų ir rajonų vietovių.

  Gourmetlife nuolatos domisi ir ieško aukščiausios kokybės naujienų iš viso pasaulio ir siūlo platų gurmaniško maisto asortimentą pirkėjams, idėjas dovanoms, taip pat asortimentą restoranams ir specializuotoms parduotuvėms.

  „Buvo itin įdomu susitikti su Sicilijos gamintojais, susidomėjome net kelias iš jų. Visuomet naudinga nuvykti ir tiesiogiai pabendrauti su pristatomų maisto ir gėrimų produktų savininkais, koncentruotai sužinoti daug svarbių ir aktualių dalykų, gyvai paragauti ar paskanauti bei įvertinti įvairius produktus“, – pasakojo UAB „Gourmetlife“ vadovas Alanas Kromas, kuris į Sicilijos maisto ir gėrimų gamintojų verslo renginį vyko jau antrą kartą.

Skip to content