• Naujienos
 • „Narys – nariui“ konsultacijos

  Spalio 25 d. pakvietėme rūmų narius į jau trečią kartą šiais metais organizuotą solidarumo programos „Narys – nariui“ konsultacijų dieną. Tą dieną iš virtualios erdvės – www.chamber.lt – konsultacijos „išsikelė“ į penktadienio kontaktų rytą.

  Trečiojoje šiais metais „Narys – nariui“ konsultacijų dienoje konsultacijas teikė 15 rūmų narių.

  Advokatų kontoros „Stašaitis & partners” advokatas Mindaugas Šeškauskis konsultavo verslo ir darbo teisės, nekilnojamojo turto įsigijimo ir nuomos bei užsieniečių įdarbinimo klausimais. UAB „European Merchant Bank“ keintų direktorius Egidijus Kazlauskas teikė konsultacijas bankininkystės – investicijų bei apyvartinių lėšų finansavimo klausimais.

  Apie verslo valdymo/apskaitos sistemas pasakojo ir konsultavo UAB „Softera Baltic“ atstovė. Personalo valdymo bei personalo atrankos temomis konsultacijas teikė net dvi įmonės. Tai UAB „Hikodas“ ir UAB „Personalo sprendimai“ atstovės. UAB „Personalo sprendimai“ taip pat konsultavo ir užsieniečių įdarbinimo klausimais.

  Žiniomis ir galimybėmis apie projektavimą nuo pradinio startavimo iki pastato pridavimo dalinosi UAB „Merkevičius ir partneriai” atstovė. Įmonėms, kurioms aktualus valiutų rizikos valdymo versle klausimas, išsamius atsakymus galėjo gauti iš „ArcaPay Ltd“ atstovų.

  UAB „Binčis“ atstovė pristatė prekių ženklinimo ir kodavimo paslaugas ir įrangą bei teikė konsultacijas apie tai.  Organizuojantiems renginius savo renginių registracijų valdymo sistemų pagalbą siūlė bei surasti geriausius sprendimus padėjo MB „B2B Group LT“.

  UADBB „Drautoda“ (RZ Group draudimo brokeris) ir ADB „Compensa Vienna Insurance Group“ konsultavo draudimo klausimais, UAB „Milijonas stogų“ atstovas Eugenijus Mačiukas teikė konsultacijas video marketingo klausimais, o UAB „Tranzito paslaugų centras“ teikė muitinės tarpininko konsultacijas.

  Dėkojame nariams už aktyvumą, pasidalinimą savo veiklomis, suteiktas konsultacijas ir bendradarbiavimą.

   „Narys – nariui“ konsultacijų diena Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams suteikia galimybę tapti vienos dienos konsultantais ir pasidalinti savo žiniomis bei patirtimi arba, pasirinkus pageidaujamą konsultacijos sritį, atvykti į konsultacijų dieną ir renginio metu gauti profesionalų patarimus bei atsakymus į rūpimus klausimus.

Skip to content