• Naujienos
  • „NARYS-NARIUI“: galimybė padidinti įmonės žinomumą ir klientų ratą

    Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai vienija įvairaus dydžio bei skirtingų sektorių įmones, kurios turi galimybę dalyvauti „Narys-nariui“ programoje. Šioje programoje aktyviai dalyvauja tekstilės sektoriuje veikiantys rūmų nariai ir rūmų verslo bendruomenei siūlo savo gaminius išskirtinėmis sąlygomis.

    Rūmų narys UAB „Pitextile“ siūlo tekstilinę produkciją su Jūsų įmonės simbolika – tekstiliniai krepšiai, kuprinės, kosmetinės, dekoratyvinės pagalvėlės ir kita atributika Jūsų prekiniam ženklui. AB „Liteksas“ kviečia įsigyti šiltų ir dailių vilnos pledų Jūsų jaukiems vakarams namuose bei dovanoms artimiesiems ar verslo parteneriams. AB „Audimas“ siūlo įsigyti daugkartinio naudojimo apsauginių kaukių. Taip pat šioje programoje galite rasti pasiūlymą dėl vienkartinių asmeninių apsaugos priemonių, kurias gamina UAB „Subtilija“.

    Paprašyta pasidalinti savo patirtimi „Narys-nariui“ programoje, prekės ženklo INTROSTYLE moteriškų drabužių kūrimu, siuvimu ir pardavimu užsiimančios IĮ „Eustilija“ savininkė ir direktorė Eugenija Galkauskienė sakė: „Buvo akivaizdus sujudimas. Rūmų nariai pasinaudoję akcija VERSLAS40 (su 40% nuolaida) įsigijo nemažai gaminių. Elektroninėje prekyboje atsirado naujų naujienlaiškių prenumeratorių, kuriuos mes informuojame apie naujienas ir akcijas. Mums tai ne mažiau svarbu negu pats pirkimo procesas.“

    Primename, kad Jūs galite naudotis šiais ir kitais narių pasiūlymais, prisijungus prie Nario zonos skilties „Narių pasiūlymai ir konsultacijos“. Taip pat kviečiame ir Jus dalyvauti „Narys-nariui“ programoje ir teikti savo prekes ir paslaugas rūmų nariams išskirtinėmis sąlygomis ir tokiu būdu didinti įmonės žinomumą ir klientų ratą.

Skip to content