• „Narys-nariui“: atraskite naujų klientų ir užmegzkite partnerystę su rūmų nariais

  Viena iš verslo sėkmės formulės sudedamųjų dalių yra patikima partnerystė. Šiuo iššūkių pilnu laiku glaudus bendradarbiavimas ypač reikalingas. Palaikykime vieni kitus, pirkdami prekes ir paslaugas iš rūmų narių. Rūmų verslo bendruomenėje didelį potencialą turi ekspertinių galių apsikeitimas. Kreipkitės į kitų verslų atstovus ir patikimą atsakymą į Jums kilusį klausimą gaukite operatyviai.

  Kviečiame prisijungti prie Nario zonoje veikiančios „Narys-nariui“ programos ir susipažinti su narių pasiūlymais, susisiekti tiesiogiai ir užmegzti bendradarbiavimą.

  Dalyvaudami „Narys-nariui“ programoje Jūs galite:

  • atrasti naujų klientų ir užmegzti partnerystę su rūmų nariais;
  • padidinti įmonės žinomumą ir įgyti pasitikėjimą;
  • teikti pasiūlymus dėl konsultacijų, nuolaidų kitiems nariams ir jų darbuotojams, talpinti kvietimus pasinaudoti specialiomis akcijomis;
  • nurodytais kontaktais gauti informaciją apie susidomėjusius pateiktuoju pasiūlymu.

  Pageidaujantys dalyvauti „Narys-nariui“ programoje, prisijunkite prie Nario zonos https://nariai.chamber.lt/index.php?route=account/login ir pasirinkę skiltį „Mano pasiūlymai/konsultacijos“ įdėkite bendruomenei skirtus pasiūlymus. Savo pasiūlyme nurodytais kontaktais gausite informaciją apie susidomėjusius pateiktuoju pasiūlymu. Skiltyje „Narių pasiūlymai/konsultacijos“ yra matomi visi narių pasiūlymai ir konsultacijos.

  Jei pageidaujate apie dalyvavimą „Narys nariui“ programoje sužinoti daugiau, susisiekite: el. paštu andreja.starkute@chamber.lt arba tel. +370 61408527

Skip to content