• Naujienos
 • „NARYS-NARIUI“: ATRASKITE NAUJŲ KLIENTŲ IR UŽMEGZKITE PARTNERYSTĘ SU RŪMŲ NARIAIS

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų svetainėje veikiančioje Nario zonos skiltyje „Narių pasiūlymai, konsultacijos“ yra patalpinti rūmų narių, dalyvaujančių „Narys – nariui“ programoje, pasiūlymai. Paskelbtos konsultacijos teisiniais, įmonių apskaitos, mokesčių, veiklos efektyvumo didinimo klausimais, dėl procesų automatizavimo. Pateikti pasiūlymai dėl nekilnojamojo turto, draudimo, saugos tarnybos, vertimo, viešbučių ir maitinimo paslaugų. Taip pat su nariais galite susisiekti automobilių nuomos, produktų imuniteto stiprinimui, vienkartinių apsaugos, dezinfekcinių valymo priemonių klausimais. Šioje programoje galite rasti tekstilės sektoriaus įmonių pasiūlymų įsigyti produkcijos su nuolaida, skirta išskirtinai Rūmų nariams.

  „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų programos „Narys – nariui“ pagalba galime dalintis prekių bei paslaugų rekomendacijomis ir pirkti paslaugas vieni iš kitų. Programa ne kartą padėjo atrasti naujų klientų ir užmegzti svarbių partnerysčių su KPPAR nariais. „Narys – nariui“ mums naudinga ir taupant laiką, kadangi tiesiogiai ir greitai galime gauti reikiamo asmens kontaktą, informaciją ar rekomendaciją. Džiaugiamės, jog programos narių pagalba galime skleisti žinią apie savo įmonę bei naudotis kitų rekomenduojamomis ir patikrintomis prekėmis bei paslaugomis.“, – sako rūmų narys, saugos tarnybos „ES Security“, UAB direktorius Edvinas Rajuncas.

  Prisijungėte prie Nario zonos ir susidomėjote nario įkeltu pasiūlymu? Tuomet Jums tereikia pasiūlymo apačioje paspausti mygtuką „susidomėjau“ ir galėsite rašyti tiesioginę užklausą pasiūlymo teikėjui. Jeigu pageidaujate prisijungti prie „Narys-nariui“ programos, prisijungę prie Nario zonos užpildykite skiltį „Mano pasiūlymai, konsultacijos“.

  Palaikykime vieni kitus ir pirkime prekes ir paslaugas iš rūmų verslo bendruomenės narių.

  Jeigu pageidaujate apie „Narys – nariui“ programą ir dalyvavimą joje sužinoti daugiau, susisiekite su narystės koordinatore Andrėja Starkute el. paštu andreja.starkute@chamber.lt arba tel. +370 614 08527.

   

Skip to content