• Naujienos
 • „Nario naujoko diena“ – nauda nariams ir atrastos galimybės tobulėjimui

  Gegužės 19 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko renginys „Nario naujoko diena“, kurio metu prisistatė 13 naujai prie rūmų bendruomenės prisijungusių narių. Naujus rūmų bendruomenės narius pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė, kuri pristatė rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui.

  Renginio metu įmonės pristatė savo verslo modelius, teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą, pasidalino atrastomis sėkmės formulėmis, sektoriaus ir rinkos analizėmis šių dienų aktualijų kontekste, bei įžvalgomis apie verslo plėtrą.  Po visų prisistatymų rūmų komanda su nariais bendravo individualiai, atsakė į narių klausimus ir džiaugėsi sėkmingais naujų narių kontaktų mainais.

  Kviečiame susipažinti:

  „HR Spektras“ , UAB

  Uždaroji akcinė bendrovė „HR Spektras“ – tai individualūs, greiti ir betarpiški personalo atrankų sprendimai atsižvelgiant į klientų įmonės poreikius, kultūrą bei vertybes. Įmonė sukaupusi ilgametę asmeninę patirtį personalo paieškos, atrankos projektuose, komandų formavime, įmonių konsultavime personalo valdymo klausimais įvairių sektorių kompanijose. Nuolat kelia savo kompetenciją, kad galėtų atliepti klientų bei rinkos lūkesčius.

   „Itoma“, UAB

  UAB „Itoma“ komanda – įvairių sričių IT profesionalai, ne vienerius metus kaupę žinias ir patirtį diegiant IT sprendimus bei užtikrinant sklandų IT ūkio darbą įvairiose Lietuvos ir tarptautinėse informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonėse. Nuolat kelia savo kompetenciją, kad galėtų užtikrinti ne tik aukščiausios kokybės paslaugų teikimą savo klientams: naujausius IT įrankius veiklos optimizavimui, našumo didinimui, procesų valdymui, bet ir puikų klientų aptarnavimą.

  MB „30 sekundžių“

  Prieš daugiau nei trejus metus įkurta  MB „30 sekundžių“ vysto verslą dvejomis kryptimis: pirmoji – prekinis ženklas „Rec Pro“ – teikiantis reklamos ir TV laidų gamybos paslaugas. Antroji veikla „GG“ – originalių bei išskirtinių rūbų gamyba ir prekyba.

   „Žilinskis ir Co“, UAB

  UAB „Žilinskis ir Co“ jau tris dešimtmečius projektuoja ir stato ypatingai svarbius infrastruktūros objektus: elektros linijas ir pastotes, kelius ir gatves, vandens tiekimo ir nuotekų surinkimo tinklus bei valyklas, miestų aikštes ir poilsio erdves, viešosios paskirties statinius bei kt. „Žilinskis ir Co“, UAB yra energetikos objektų statybos lyderiai bei pagal apyvartą – viena iš didžiausių Lietuvos įmonių statybų sektoriuje. Vysto prekybą elektros kabeliais ir kitais elektrotechnikos komponentais. Šiuo metu „Žilinskis ir Co“ dirba apie 300 profesionalų, iš kurių daugiau nei 80 proc. turi aukštąjį inžinerinį, inžinerinį arba profesinį techninį išsilavinimą. Įmonės turimi resursai ir ilgametė darbo patirtis leidžia laiku ir pirmuoju bandymu įvykdyti projektus, kurių vertė yra 20 milijonų eurų ir daugiau.

  MB „Maeler“

  MB „Maeler“ yra naujas, lietuviškas, su meile ir aistra puoselėjamas prekinis ženklas. Noras savo namuose naudoti kvapus ir žvakes, nekenksmingus sau ir aplinkai, mėgautis geriausiomis emocijomis tapo draugystės su aromaterapija pradžia. Savo rankomis „Maeler“ komanda kuria prabangius, kokybiškus, o svarbiausia – visiškai natūralius namų kvapus, aromaterapines sojų vaško žvakes ir eterinių aliejų mišinius. Prabangūs namų kvapai ir sojų vaško žvakės sukurti iš tikėjimo aromaterapijos ir eterinių aliejų nauda žmogaus emocinei būsenai. Įmonė didžiuojasi, jog visuose Maeler produktuose naudojami ne aromatiniai, o 100 % natūralūs ir ekologiški eteriniai aliejai. Todėl „Maeler“ produktuose nėra jokių sveikatai kenksmingų medžiagų.

  MB „Levelup žaidimai“

  MB „Levelup žaidimai“ įmonė, kuri gali pasigirti sėkmingu verslu prasidėjusiu nuo hobio stalo žaidimams. Nusistovėjusius stereotipus apie šį laisvalaikio praleidimą būdą laužantys MB „Levelup žaidimai“ sparčiai išpopuliarėjo ne tik tarp vaikų, bet ir pelnė suaugusių stalo žaidimo mylėtojų dėmesį.  Vystoma veikla išaugo į platų laisvalaikio pramogas teikiantį paslaugų  asortimentą:  moksleivių edukaciją, stalo žaidimų mokymus  mažoms grupėms, įmonių vakarėlius, asmeninių švenčių pramogas bei stalo žaidimų parduotuvė norintiesiems įsigyti stalo žaidimus ir  užsiimti šia pramoga namuose.  

   Agrokoncerno įmonių grupė 

  Agrokoncerno įmonių grupė šiandien yra viena didžiausių Lietuvos žemdirbių partnerių agrocheminio aptarnavimo, žemės ūkio produkcijos realizavimo, konsultavimo technologijų taikymo klausimais  bei vykdanti  žemės ūkio produkcijos gamybą. Nuo 1990 metu Agrokoncerno įmonių grupė yra išaugusi į 40 dinamiškai nuolat augančių įmonių grupę, galinti Lietuvos žemdirbiams pasiūlyti geriausias paslaugas, pažangiausias technologijas ir kokybiškiausius produktus. Agrokoncerno įmonių grupė vysto inovatyvius projektus, tokius kaip UAB „Agrokoncernas GDP“   giluminį grūdų perdirbimą, Inovacijų ir tyrimų centrą „Agro ITC“, kuriame atliekami moksliniai tyrimai, kurie yra nuosekliai taikomi įmonių grupės veikloje. Agrokoncerno įmonių grupė daug dėmesio skiria verslų sinergijai, teikia išskirtinį dėmesį mokslui, įgyvendina tvarius sprendimus, inicijuoja bei prisideda prie įvairių socialinių iniciatyvų. 

  Leidykla  „Jūsų Flintas“, UAB

  Leidykla UAB „Jūsų Flintas“ užsiima vaikiškų žurnalų bei knygų gamyba, prekyba. Savo veiklą pradėjo 1996 m. gruodį kartu su žurnalu “Flintas”. Pasitelkiant į pagalbą profesionalų pedagogų ir metodininkų  žinias, atsakingai išanalizuoja kokius vaiko gebėjimus svarbu ugdyti, kas tinkamiausia kiekviename amžiaus tarpsnyje, taip apsprendžiamas ir paruošiamas žurnalų turinys. Kasmet sukuriama ir iliustruojama daugiau kaip 200 įvairiausių knygelių mažiesiems, kurios taip pat pristatomos ir tarptautinėse knygų mugėse – Frankfurte, Bolonijoje, Šanchajuje, Londone, Niujorke, Maskvoje. UAB „Jūsų Flintas“ leidžiamas knygeles vaikai skaito jau ne tik Lietuvoje, bet Lenkijoje, Latvijoje, Italijoje, Vokietijoje, Suomijoje, JAV. 

   „Cerera foods“, UAB

  UAB „Cerera foods“ įkurta 1995 metais. Šiuo metu yra moderniausia sausų pusryčių gamykla Baltijos šalyse.  Pradėjusi savo pagrindinę veiklą nuo maisto prekių importo ir eksporto, įmonė augo  vis įtraukdama naujas gamybines veiklas, tuo pat metu plėtėsi ir gaminamų maisto produktų pasiūla ir pardavimų apimtys. Savo gaminiais UAB „Cerera foods“ prekiauja ne tik Lietuvoje, Latvijoje ar Estijoje, bet taip pat ir Japonijoje, Naujojoje Zelandijoje, Maroke, Saudo Arabijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Australijoje, Kanadoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, iš viso daugiau nei 40 šalių. Įmonės gaminamos produkcijos eksportas sudaro apie 80% visų pardavimų.

  Advokatų kontora „Šimonis ir partneriai“

   Advokatų kontora „Šimonis ir partneriai“ – tai advokato Mindaugio Šimonio ir teisininkės dr. Aušrinės Pasvenskienės įkurta teisines paslaugas teikianti įmonė, pasižyminti išskirtine patirtimi ir kompetencija efektyviai teisinei pagalbai.

   „JA&CH konsultacijos“,  UAB

  UAB „JA&CH konsultacijos“ yra tarptautinės Estijoje įsikūrusios apskaitos ir finansų bei mokesčių konsultavimo verslui paslaugas teikiančios įmonių grupės – CH Konsultatsioonid dalis Lietuvoje, Įmonės stiprybė – daugiau nei 10 metų ekspertinė atskirų šalių finansų apskaitos patirtis, mokestinės sistemos bei verslo įstatymų žinios, bendradarbiaujant su įvairiomis Lietuvos, Estijos ir Suomijos įmonėmis. Ši ilgametė patirtis leidžia teikti išsamias ir profesionalias konsultavimo paslaugas įmonių steigimo, mokesčių ir finansų šiose šalyse klausimais. UAB  “JA&CH konsultacijos” gerai išmanydami konkrečios šalies įstatymus, savo paslaugas teikia įmonėms, planuojančiomis steigti ar plėtoti savo verslą ne tik Lietuvos, bet ir Estijos ar Suomijos rinkose, padeda naujoms įmonėms išspręsti apskaitos, mokesčių ar finansavimo paieškos klausimus šiose šalyse.

  VšĮ „Iššūkių laboratorija“

  VšĮ „Iššūkių laboratorija“ –  Vytauto Simokaičio įkurta ir daugiau nei septynerių metų sukauptą patirtį turinti atrankų agentūra, kurios specializacija: pardavimų vadybininkų, pardavimų vadovų atranka, organizavimas praktinių vidinių seminarų pardavimo, derybų ir vadovavimo temomis. Teikia išorinio pardavimo vadovo, ar pardavimų vadybininko nuomos paslaugas.

   Privatus detektyvas Marius Neverauskas  

   Marius Neverauskas – ilgametę asmeninę patirtį turintis profesionalus privatus detektyvas, taip pat teikiantis teisines paslaugas, padeda spręsti darbo ir  mokestinius  ginčus.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Skip to content