• Naujienos
 • „Nario naujoko diena“ – galimybės nariams, naudingi kontaktai ir tobulėjimo perspektyvos

  Gegužės 14 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko renginys „Nario naujoko diena“, kurio metu prisistatė 13 naujai prie rūmų bendruomenės prisijungusių narių. Naujus rūmų bendruomenės narius pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė Olga Grigienė, kuri pristatė rūmuose vykdomas veiklas, už jas atsakingą administracijos komandą, rūmų teikiamų paslaugų naudą verslo augimui.

  Renginio metu įmonės pristatė savo verslo modelius, teikiamų paslaugų ir produktų asortimentą, pasidalino atrastomis sėkmės formulėmis, sektoriaus ir rinkos analizėmis šių dienų aktualijų kontekste bei įžvalgomis apie verslo plėtrą. Po visų prisistatymų rūmų komanda su nariais bendravo individualiai, atsakė į narių klausimus ir džiaugėsi sėkmingais naujų narių kontaktų mainais.

  Kviečiame susipažinti su naujai prisijungusiais nariais:

  UAB „Informacinių technologijų organizacija“

  2006 metais įkurta, viena iš pirmaujančių IT kompanijų Lietuvoje, daugiausia dėmesio skirianti mobilioms technologijoms. Užsiima mobilių sprendimų kūrimu skaitmenizuojant įvairius verslo procesus bei įdarbinant dirbtinį intelektą.

  IDV Linas Tolkus

  Užsiima fotografija verslui:  verslo portretai, produktų nuotraukos, įvaizdinės nuotraukos, gamybos procesų, interjero ir pastatų fotografavimas.

  UAB „Baltfakta“

  Įmonė užsiima juridinių asmenų kreditinės rizikos vertinimu, kreditinės rizikos valdymu, partnerių paieška užsienio rinkose, klientų valdymo sistemų integravimu.

  UAB „Colibrisodm“

  Tai yra skaitmeninis metalo apdirbimo fabrikas, gamybos startuolis. Pirmieji Lietuvoje pristatė internetinį skaičiavimo įrankį, skirtą individualiai gamybai. Randa klientus vakarų Europoje ir suveda juos su metalo apdirbimo įmonėmis Lietuvoje.

  UAB „Butonia“

  Užsiima sagų ir kitų siuvimo priedų gamyba bei prekyba.

  MB „Namiko lt“

  Įmonė užsiima  gyvų ir aktyvių naudingųjų – rūgimą atliekančių – mikroorganizmų bei jų fermentų koncentratų gamyba.

  MB „Turtingas žmogus“

  Pagrindinė įmonės veikla yra tarpininkavimas perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamą turtą.

  VŠĮ „Mykolo Romerio Universitetas“

  Tarptautinė aukštoji mokykla, didžiausias Lietuvoje specializuotas socialinių mokslų universitetas, įsikūręs 1990 metais

  UAB „Taktikos“

  Tai tyrėjų, analitikų, derybininkų ir verslo profesionalų komanda, teikianti kvalifikuotas konsultacijų, tyrimų, atstovavimo paslaugas tiek verslui, tiek privatiems klientams.

  UAB „Ekoilas“

  Bendrovė užsiima pastatų griovimo darbais, daugiabučių ir visuomeninių pastatų renovacija. Vykdo įvairius statybos darbus: dengia stogus, griauna ir renovuoja pastatus, rengia fasadus, atlieka vidaus apdailos darbus, veda santechniką bei tvarko lauko aplinką.

  UAB „Veroturas“

  Nuo 2002 metų sėmingai veikiantis kelionių organizatorius. Teikia kelionių organizavimo, viešbučių paieškos ir rezervavimo paslaugas.

  UAB „Rekviem LT“

  Tai laidojimo paslaugų centras, teikiantis kokybiškas laidojimo, kremavimo paslaugas, pasirūpina visais klausimais, susijusiais su laidojimo ceremonijos organizavimu visoje Lietuvoje.

  UAB „Linėja Transport“

  Tai užtikrintai besiplečianti, jaunatviška ir veržli, krovinių gabenimo – ekspedijavimo kompanija. Įmonės veikla: transporto paslaugos, ekspedijavimas, logistikos paslaugos, prekyba krovininiais automobiliais, puspriekabių nuoma.

Skip to content