• Naujienos
 • Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai

  Džiaugiamės, kad ir šiemet Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose įvertinti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai. „Palankiausią emocinę aplinką kuriančios įmonės 2021“ apdovanojimą vidutinių įmonių kategorijoje pelnė rūmų narys – UAB „Voltas IT“.  Įmonė apdovanota už darbuotojų emocinės sveikatos stiprinimą ir vidinės kultūros puoselėjimą.

  Įmonėms, kurios rūpinasi darbuotojų emocine gerove ir kuria jiems palankią aplinką, stiprina ryšius su bendruomenėmis, rūpinasi ir tausoja aplinką bei imasi įvairių inciatyvų, padedančių darbuotojams derinti darbo ir šeimos įsipareigojimus, sausio 27 d. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose įteikti „Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai 2021“.

  Įmonių socialinės atsakomybės „Oskarais“ vadinamais apdovanojimais įvertintos verslo įmonės už 2021 metų veiklas. Pagrindinį apdovanojimą „Metų socialiai atsakinga įmonė 2021“ laimėjo UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“, padariusi didelę pažangą visose socialinės atsakomybės srityse. Bendrovė įvertinta už socialiai atsakingą veiklą, kuriant darbuotojų gerovę, rūpinantis aplinka ir bendradarbiaujant su bendruomenėmis. Kitos įmonės pelnė apdovanojimus nominacijose „Metų darbovietė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“ ir „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“. Iš viso įteikta 17 apdovanojimų mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms.

  „Kasmet sulaukiame vis didesnio įmonių susidomėjimo šiuo konkursu. Tai rodo, kad įmonės net ir šiuo nenuspėjamu laiku, tebesitęsiant pandemijai, išliko ištikimos savo vertybėms, atsakingai rūpinasi savo darbuotojų gerove, kuria ir stiprina ryšius su bendruomenėmis, o svarbiausia, kad netrūksta noro padėti tiems, kam pagalba ir parama labiausiai reikalinga. Socialiai atsakingas verslas kuria vertę mūsų visuomenei ir yra vertas mūsų visų pasididžiavimo“, – teigė socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

  Kasmet rengiamo Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų konkurso tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į socialiai atsakingo verslo svarbą ir naudą visuomenėje. Pasak Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų komisijos pirmininkės Liudvikos Gražulienės, socialinės atsakomybės sritys plečiasi ir atsiranda daugiau galimybių skatinti gerąją įmonių konkurenciją. Atsižvelgdama į tai, Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų komisija 2021 m. nusprendė tradicines konkurso nominacijas „Metų darbovietė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“ ir „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ papildyti dar viena nominacija „Šeimai palankiausia darbovietė“. Ji įsteigta atsižvelgiant į šeimos ir darbo arba asmeninio gyvenimo ir darbo interesų derinimo svarbą. Dėl šio titulo skirtingo dydžio įmonės galės varžytis kiekvienais metais.

  „Tikimės, kad ši nominacija paskatins darbdavius imtis įvairių inciatyvų padedant darbuotojams derinti karjerą ir asmeninį gyvenimą ir ši „investicija“ atsipirks darbuotojų lojalumu ir pasitikėjimu, įmonės konkurencijos didėjimu“, – teigė L. Gražulienė.

  Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2021“ konkursui 53 Lietuvos įmonės pateikė 79 paraiškas, iš kurių komisija rinko nominacijos laimėtojus mažų, vidutinių ir didelių įmonių kategorijose. Naujienų portalo „Delfi“ skaitytojai balsuodami rinko „Metų bendruomeniškiausias įmones“, todėl iš viso šioje nominacijoje buvo apdovanotos net 6 įmonės: trys – sulaukusios didžiausio komisijos įvertinimo, ir trys – sulaukusios daugiausia visuomenės balsų.

  Daugiau apie apdovanojimus skaitykite: https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/iteikti-nacionaliniai-atsakingo-verslo-apdovanojimai

  Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija

Skip to content