• Mokymosi ekspedicija į Barseloną tekstilės sektoriaus įmonėms

  Informuojame apie projekto INNOSUP-1 GALACTICA paskelbtą kvietimą smulkaus ir vidutinio dydžio tekstilės įmonėms gauti kelionės kuponą vykti į mokymosi ekspediciją Ispanijoje, Barselonoje, lapkričio 29-30 dienomis. Ekspedicija truks 2 dienas, kurių metu bus organizuojami vizitai į pirmaujančias pramonės įmones, kuriančias pažangias tekstilės medžiagas įvairiems sektoriams nuo pramoninio pritaikymo iki asmeninės apsaugos priemonių bei išmaniosios tekstilės, matysite skirtingus gamybos procesus, kai siūlas tampa audiniu, o audinys – gaminiu. Be to, vyksite į ekskursiją į UPC universitetą bei LEITAT technologijų centrą, kur daugiau sužinosite apie inovacijų ekosistemą.

   

   

   

   

  Programa:

  Lapkričio 29 d.

  Laikas Veikla
  9:00  Paėmimas iš sutartos vietos
  9:15  Registracija
  9:30-11:00  Vizitas į LEITAT technologijų centrą
  11:30-13:00  Vizitas į UPC Terrassa, į tekstilės inžinerijos, pramonės inžinerijos bei aviacijos inžinerijos departamentus
  13:30-16:00  Pietūs
  16:00-18:00  Seminaras “Cross-fertilization Workshop”
  18:00   Vakaro kokteilis su vietinėmis kompanijomis.

   

  Lapkričio 30 d.

  Laikas Veikla
  9:00  Paėmimas iš sutartos vietos
  10:30-12:00  Vizitai į  įmones LIASA bei CINPASA
  13:30  Pietūs
  15:30-17:00  Išvyka į MARINA TEXTIL įmonių  grupę:

  Marina Textil

  Texfire 

  Marina Race Wear 

  18:00   Bendravimas su  GALACTICA Hackathon dalyviais (neprivaloma)

  *Programa gali keistis

  ** GALACTICA konsorciumas pasilieka teisę bet kada keisti datas arba atšaukti kvietimą, keisti jo nuostatas ar pratęsti. Tokiu atveju apie pakeitimą bus informuoti visi pareiškėjai.

   

  Finansuojama suma: Tarptautinėms kelionėms finansuojama 650 Eur. Mokėjimas bus atliktas per 30 dienų nuo kelionės pabaigos ir apklausos anketos pateikimo.

  Kas gali kreiptis:

  Mažos ir vidutinės įmonės (atitinkančios MVĮ statusą, įskaitant susijusias įmones), veikiančios tekstilės, išmaniosios gamybos ar aviacijos sektoriuose. Kvietimas turi būti pildomas anglų kalba ir pateiktas iki nurodyto termino, t. y. iki lapkričio 12 d., 17: 00 val. CET laiku.

  Paraišką galite pateikti čia: https://calls.galacticaproject.eu/

  DĖMESIO! PRAŠOME PERSKAITYTI IŠSAMIAS DALYVAVIMO SĄLYGAS.

  Kilus klausimams apie Galactica kuponų gavimo schemą, rašykite info@galacticaproject.eu

  Daugiau apie projektą: https://galacticaproject.eu/2021/11/08/new-call-for-travel-vouchers-for-the-last-learning-expeditions/

Skip to content