• Mokymai gamybos darbuotojų kvalifikacijai kelti

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo mokymų projektą, skirtą gamybos darbuotojų kvalifikacijai kelti. Kviečiame pasinaudoti galimybe ir motyvuoti savo darbuotojus.

  Mokymai kompensuojami Europos socialinio fondo agentūros ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais pasirašoma sutartis dėl mokymų ir užpildomi keli papildomi dokumentai. Mokymai įmonei nekainuoja, naudojamasi de-minimis parama. Už 40 ak. val. mokymus dalyviui panaudojama 705 eur de-minimis paramos. Jeigu norite sužinoti kiek turite nepanaudotų de-minimis lėšų, galite kreiptis: https://kotis.kt.gov.lt/

  Mokymuose dalyvauti gali gamybos darbuotojai (operatoriai, technologai, meistrai ir pan.), negali – aukščiausios grandies vadovai (direktorius, gamybos vadovas ir pan.). Dalyviui skirtos 40 ak. valandų (5 dienos po 8 ak. val.). Visus mokymus dalyviai išklauso per mėnesį ar du, pagal iš anksto sudėliotą grafiką. Grupės dydis – apie 20 dalyvių. Išklausę 40 ak. val. kursą dalyviai gauna mokymų baigimo pažymėjimą.

  Mokymai vyks gyvai, Ibis Kaunas Centre viešbutyje, Vytauto pr. 28, Kaunas.

  Mokymų organizatoriai pasirūpina dalyvių maitinimu ir visomis reikalingomis mokymo priemonėmis.

  Mokymų grafikas:

  Data Tema
  2022.05.23 Gamybos procesų tobulinimas
  2022.05.24 Gamybos rodiklių valdymas
  2022.06.06 Gamybos planavimo atlikimas
  2022.06.14 Gamybos apskaitos vykdymas
  2022.06.27 Gamybos programų kūrimas

  Dėl daugiau informacijos ir registracijos kreiptis į mokymų organizatorių UAB “Optimetrija”:

  Rugilė Pilibaitytė

  info@optimetrija.lt

  +370 609 98266

Skip to content