• Mokslo ir žinių dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai sveikino akademinę bendruomenę, įteiktos bronzos „Darbo žvaigždės“

    2022 m. rugsėjo 1 d., minint naujų mokslo metų pradžią, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) prezidentas Zigmantas Dargevičius, KPPAR viceprezidentas, UAB „Omniteksas“ valdybos narys Vydas Damalakas bei KPPAR generalinė direktorė Olga Grigienė lankėsi akademinių bendruomenių iškilmėse, kurių  metu buvo įteiktos bronzos „Darbo žvaigždės“ už nuopelnus Lietuvos ūkiui.

    Bronzos „Darbo žvaigždė“ – tai vienas aukščiausių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimų, kurį Mokslo ir žinių dieną Lietuvos sporto universiteto (LSU) prof. dr. Dianai Rėklaitienei bei Kauno kolegijos direktoriui dr. Pauliui Baltrušaičiui įteikė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Z. Dargevičius.

    Ypatingu apdovanojimu – bronzos „Darbo žvaigžde“ už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei įvertinta ir Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro direktorė dr. Nora Pileičikienė. Garbingą apdovanojimą įteikė Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas kartu su KPPAR generaline direktore Olga Grigiene.

    Rugsėjo 1 – osios šventės iškilmėse Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų  tarybos atstovai sveikino visus susirinkusiuosius su nauja mokslo metų pradžia, o apdovanojimus pelniusiems dėkojo už aktyvų dalyvavimą Kauno PPAR rūmų veikloje ir demonstruojamą lyderystę.

Skip to content