• Naujienos
 • Marketingo vadovų klubo susitikimas reklamos gamybos įmonėje „Admen Baltic“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (KPPAR) veikiantis Marketingo vadovų klubas gegužės 7 dieną pakvietė klubo narius į susitikimą, kuris vyko reklamos gamybos įmonėje „Admen Baltic“.

  „Admen“, veikianti jau 32-us metus, yra didžiausia reklamos gamybos įmonių grupė Baltijos šalyse, teikianti reklamos projektavimo ir gamybos paslaugas. Per daugiau nei 30 veiklos metų „Admen“ žengdami kartu su reklamos inovacijomis įgyvendino tūkstančius įvairiausių projektų, patikrino daugybę kūrybinių sprendimų ir savo atsakomybe pelnė klientų pasitikėjimą.

  Sėkmingai veikiančios įmonės „Admen Baltic“ direktorius Giedrius Kiuberis diskusijos metu su klubo nariais pasidalino įmonės gerąja patirtimi, kylančiais iššūkiais, pasiekimais ir sėkmės paslaptimis, atsakė į svečiams kilusius klausimus.

  Po diskusijos dalyviai turėjo galimybę apsilankyti „Admen Digital Showroom“ patalpoje, kurioje įmonių atstovai pristatė įmonės siūlomus lauko ir vidaus LED ekranus, reklaminius ekranus vitrinoms, supažindino su interaktyviais sprendimais prekybos vietoje bei pristatė naujausias technologijas, tokias kaip holograminiai, permatomi ekranai.

  Svečiai taip pat buvo pakviesti į ekskursiją po gamybines „Admen“ patalpas. Ekskursijos metu nariai buvo supažindinti su visu gamybiniu procesu – nuo metalo plokščių apdirbimo iki galutinio produkto sukūrimo. Dalyviai liko maloniai nustebinti įmonės veikla, siūlomais produktais bei pajėgumais atlikti tūkstančius projektų.

  Apžiūrėjus gamybines patalpas Kauno rūmuose veikiančio Marketingo vadovų klubo nariai buvo pradžiuginti „Mantinga“ Marketingo skyriaus vadovės Rasos Komliauskienės paruošta degustacija bei saldžiu desertu. R. Komliauskienė taip pat papasakojo apie „Mantinga“ planuojamas produktų naujoves, o svečiai dalinosi įžvalgomis apie naują produktą.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marketingo vadovų klubo vardu nuoširdžiai dėkojame „Admen Baltic“ kolektyvui už malonų sutikimą, įdomią bei vertingą diskusiją, demonstratyvų pristatymą bei įtraukiančią ekskursiją. Taip pat dėkojame „Mantinga“ už skanią degustaciją, nekantraujame sulaukti naujų produktų rinkoje!

  Apie KPPAR Marketingo vadovų klubą.

  Marketingo vadovų  klubo susikūrimo tikslas – profesinės informacijos sklaida, narių kompetencijos kėlimas, kūrybinių sprendimų skatinimas, dalijimasis žiniomis ir patirtimi.

  Klubo nariai renkasi kartą per mėnesį, dalijasi turima patirtimi, diskutuoja aktualiomis temomis, kelia kompetenciją ir skatina kūrybinius sprendimus, kviečia į svečius marketingo  srities žinovus ir gilina savo žinias.

  Norinčius tapti šio klubo nariais maloniai kviečiame susisiekti, susipažinti ir sudalyvauti viename klubo susitikime svečio teisėmis. Daugiau informacijos apie klubą ir kontaktus pasiteiravimui rasite čia.

  Už nuotraukas dėkojame Marketingo vadovų klubo vadovui Sigitui Čiapui

Skip to content