• Naujienos
 • Marketingo vadovų klubo susitikimas „Gijos klinikose“

  Nepastebimai greitai vasarai praskriejus, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (KPPAR) veikiantis Marketingo vadovų klubas rudenį pasitiko aktyviai nusiteikęs ir jau rugsėjo 14 dieną pakvietė narius į susitikimą. Simboliška, tačiau būtent ruduo neša žinią, jog vasara baigėsi, atėjo  metas, kai iš atostogų ritmo turime „persijungti“ į darbinį režimą – iš pasyvaus tempo persiorientuoti į kur kas aktyvesnį, vėl sugrįžti į biurus, į savo darbo vietas, kuriose praleidžiame bene daugiausiai laiko. Tokios mintys turbūt ne vienam kelia stresą. Tad neatsitiktinai buvo pasirinktos temos klubo narių susitikimui („Šalin, nugaros ir sprando skausmai!“, „Dėmesingu įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstas streso valdymas“) bei vieta  –  „Gijos Klinikos“, įsikūrusios  Kaune, adresu: Partizanų g. 17/ Savanorių pr. 284. Tai – vienos didžiausių privačių Lietuvos klinikų, kuriose galima rasti platų sveikatos ir grožio paslaugų spektrą, medicinos naujoves ir įvairių sričių gydytojų komandą.

  Marketingo vadovų klubo renginio programa buvo sudaryta iš dviejų dalių:

  „Šalin, nugaros ir sprando skausmai!“

  Programos pirmos dalies metu temą „Šalin, nugaros ir sprando skausmai!“ pristatė „Gijos Klinikų“ kineziterapeutas Vainius Petrauskas, kurio specializacija – ūmaus ir lėtinio nugaros, kaklo skausmo gydymas, reabilitacija po operacijų, kūdikių raida ir netaisyklinga vaikų laikysena – dalyviams pademonstravo pratimus, skirtus darbo vietoje sėdimą darbą dirbantiems. Taip pat plačiau papasakojo ir apie savo praktikoje taikomą gydymą judesiu (remiantis Čekų mokyklos Dinaminės neuroraumeninės stabilizacijos (DNS) bei Karel Lewit funkcinio požiūrio metodikomis) naujagimiams, vaikams ir suaugusiems, juos vertinant ir gydant. Kineziterapijos specialistas V. Petrauskas niekada nesustoja tobulėti ir ieškoti geriausio sprendimo žmonių problemoms išspręsti, dirba su šiuolaikine kineziterapijos įranga, Redcord, kuri leidžia pasiekti greitų rezultatų, mažinant kaklo ar juosmens skausmą, taip pat pritaiko TRX diržų mankštas pacientams, norintiems sustiprėti ar gerai jaustis.

  „Dėmesingu įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstas streso valdymas“

  Antroje programos dalyje Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto psichologijos lektorė, gydytoja, sveikatos psichologė, Mindfulness sertifikuota mokytoja Rita Kievišienė pristatė temą „Dėmesingu įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstas streso valdymas“. Lektorė renginio dalyvius supažindino su dėmesingo įsisąmoninimo pratimų teikiama nauda, vedė praktiką.

  Mindfulness – tai populiarus, šiuolaikiškas, mokslu pagrįstas streso mažinimo būdas, paremtas kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindais. Užsiėmimo metu mokomasi įsisąmoninti esamojo laiko momentą, atpažinti savo mintis, jausmus, kūno pojūčius ir elgesį (impulsą veikti), nepereinant į įprastas automatines reakcijas.

  „Šie pratimai padeda sugebėti išbūti dabartyje, įgauti daugiau emocinės pusiausvyros ir balanso, patirti daugiau ramybės ir stabilumo, pagerinti miego kokybę, saugiai išgyventi nemalonias mintis, jausmus ir kūno pojūčius, įsisąmoninti ko mes vengiame, didinti gebėjimą susikaupti ir valdyti dėmesį, didinti psichologinį atsparumą, pagerinti darbingumą ir kūrybiškumą, sumažinti stresą savo veikloje“, – praktikos metu jos teikiamomis naudomis dalijosi R. Kievišienė.

  Mindfulness praktikos tiekiamos naudos įmonėms ir organizacijoms – tarpasmeninių ryšių gerinimas, savęs valdymo gerinimas, produktyvumo didinimas, gerbūvio jausmo didinimas, lyderystės ir strateginio mąstymo įgūdžių gerinimas.

  Po įdomių temų pristatymų „Gijos Klinikų“ marketingo vadovė bei KPPAR Marketingo vadovų klubo valdybos narė Irina Sabaliauskienė plačiau pristatė „Gijos Klinikas“, jose teikiamas paslaugas, kurias atlieka itin aukšto profesionalumo specialistai. Būtent į „Gijos Klinikų“ profesionalų rankas savo sveikatą, jos priežiūrą ir gydymą patiki patys garsiausi ir talentingiausi sportininkai, garsinantys Lietuvos vardą savo pasiekimais pasaulyje.

  Marketingistų susitikime netrūko ir pramogų, vyko mini viktorina, jos metu svečiai atsakinėjo į jiems užduotus klausimus iš temos „Šalin, nugaros ir sprando skausmai!“, kurią pristatė „Gijos Klinikų“ kineziterapeutas Vainius Petrauskas. Teisingai atsakiusieji gavo prizus – „Sveikatinė“ kuponus. Vėliau dalyviai įsitraukė į diskusijas, uždavė aktualius klausimus lektoriams, besimėgaudami gardėsiais bendravo neformalioje aplinkoje, užmezgė naujas pažintis ir keitėsi kontaktais.

  Plačiau apie „Gijos Klinikas“ – medicina šiuolaikiniam žmogui!

  PROFESIONALIŲ GYDYTOJŲ KONSULTACIJOS

  Konsultacijų, diagnostikos ir terapijos centre konsultuoja profesionalūs gydytojai specialistai: vaikų ir suaugusiųjų ortopedai-traumatologai, reabilitologai, neurologai, neurochirurgai, vaikų ir suaugusiųjų reumatologai, kraujagyslių chirurgai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, abdominalinės chirurgijos gydytojai, kardiologai, akušeriai-ginekologai, urologai, proktologai, echoskopuotojai, rentgenologai, endokrinologai, hematologai, vaikų ligų gydytojai, pėdų priežiūros specialistai, masažuotojai, kineziterapeutai, fizioterapeutai, ergoterapeutai ir kt.;

  TYRIMAI IR DIAGNOSTIKA

  Moderni įranga, atitinkanti aukščiausius tarptautinius kokybės standartus, garantuoja tikslumą, atliekant laboratorinius, rentgenologinius, ultragarso ir 3D judesių analizės tyrimus.

  CHIRURGINIS GYDYMAS

  Dešimtmečiais skaičiuojama specialistų darbo patirtis lemia nepriekaištingai atliekamą darbą Chirurgijos centro operacinėse, taikant pažangiausius operavimo metodus ortopedijos, kraujagyslių chirurgijos, plastinės chirurgijos, bendrosios ir abdominalinės chirurgijos, ginekologijos, urologijos bei proktologijos srityse.

  REABILITACINIS GYDYMAS

  Nuoširdus rūpestis ir profesionalumas padeda pacientams greičiau atsigauti po traumų ir operacijų Ambulatorinės bei Stacionarinės reabilitacijos centruose. Pacientams taikomas kompleksinis gydymas „nuo – iki“: kineziterapija, fizioterapija, ergoterapija, gydomasis masažas, vandens procedūros ir t. t.

  PLASTINĖ IR REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

  Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos centre atliekamos populiariausios plastinės chirurgijos operacijos: krūtų/sėdmenų didinimas implantais ar riebalais, pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas, Mommy makeover, viršutinių bei apatinių vokų plastika, ginekomastija ir kita.

  INDIVIDUALŪS GAMINIAI

  Patyrus traumą ar specialistui paskyrus individualų gaminį, čia pat vietoje ortopedai-technologai gamina įtvarus, longetes, apsaugines veido kaukes ar avalynės įdėklus. Protezavimo centre individualiai gaminami šiuolaikiniai rankų ir kojų protezai sugrąžina pacientams judėjimo galimybę ir savarankiškumą.

  SPORTO MEDICINA

  „Gijos Klinikų“ specialistai jau eilę metų rūpinasi įvairių sportininkų iš Lietuvos bei užsienio ar tiesiog aktyvų gyvenimo būdą gyvenančių žmonių sveikata. Klinika bendradarbiauja su daugeliu nacionalinių sporto federacijų, įvairiais sporto klubais ir organizacijomis. Profesionaliems sportininkams, kurie patiria didžiulį fizinį krūvį, itin svarbi kompetentinga, aukščiausio lygio medicininė priežiūra.

  Norinčius tapti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Marketingo vadovų klubo nariais, maloniai kviečiame susisiekti, susipažinti ir sudalyvauti viename klubo susitikime svečio teisėmis. Daugiau informacijos apie klubą ir kontaktus pasiteiravimui rasite čia.

  Nuotraukos: Sigitas Čiapas

Skip to content