• Maisto ir gėrimų sektoriaus gamintojus kviečiame dalyvauti verslo misijoje į tarptautinę parodą „SIAL Paris“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja verslo misiją į tarptautinę parodą „SIAL Paris 2022“ (Paryžius, Prancūzija) bei į jos metu vyksiantį B2B verslo kontaktų renginį FOOD Paris.

  SIAL Paris – viena iš didžiausių ir populiariausių tarptautinių maisto produktų ir gėrimų parodų, vykstanti kas dvejus metus nuo 1964 m. bei pritraukianti dalyvius (gamintojus, platintojus, distributorius ir t.t.) iš daugiau kaip 200 šalių ir lankytojus iš viso pasaulio.

  FOOD Paris – tai nuo 2018 metų organizuojamas verslo kontaktų renginys šalia “SIAL Paris” parodos, kurio metu organizuojami individualūs susitikimai su potencialiais pirkėjais – agentais, distributoriais, prekybos tinklų atstovais. 2020 metais buvo suorganizuota net virš 500 tokių sėkmingų susitikimų!

  Verslo misijos metu dalyvausime verslo kontaktų renginyje bei iš anksto suplanuotuose individualiose susitikimuose. Taip pat, lankysimės parodoje. Planuojamas verslo misijos laikas: spalio 14-19 d.

  YRA GALIMYBĖ FINANSUOTI DALĮ VERSLO MISIJOS KAŠTŲ: ~870 EUR kelionės ir apgyvendinimo kaštų bei 70 % susitikimo su potencialiu pirkėju organizavimo kainos (175 EUR iš 250 EUR)

  Bet turi vykti bent 6 įmonės atitinkančios projekto kriterijus:
  • SVV subjektas, EVRK – gamintojas, paslaugos teikėjas.
  • Bent 50 % įmonės apyvartos sudaro pajamos už pačių pagamintą produkciją/suteiktas paslaugas
  • Nėra išnaudota de minimis pagalbos suma (200.000 EUR per tris metus)
  • Įmonė nepatiria finansinių sunkumų:
  • Nepaskirstytas nuostolis (jei toks yra) + rezervai < ½ kapitalas

  Susidomėjusius dalyvavimu verslo misijoje kviečiame kuo skubiau (vėliausiai – iki rugpjūčio 19 d.) susisiekti su Irma Taparauskiene kontaktais: el. p.: irma.taparauskiene@chamber.lt, tel.nr.: (8 602) 92901

Skip to content