• Naujienos
 • LiMA skaitmeninio eksporto akademija „Kaip plėsti verslą internetu?“

  Kolegos iš Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) kviečia į online 3-ių sesijų „Auk su Google“ skaitmeninio eksporto akademiją „Kaip plėsti verslą internetu?“. Kviečiame dalyvauti nemokamai, įvedus kodą KPRAR20.

  Šiandien verslo plėtra internetu yra nebe papildoma galimybė, o būtinybė. Kaip rinktis skaitmeninius kanalus planuojant verslo plėtrą? Nuo ko pradėti? Kokių būtinų veiksmų imtis? Ką sako kitų įmonių patirtis ir jų sėkmės bei nesėkmės pavyzdžiai?

  3-ių sesijų „Auk su Google“ mokymų metu:

  • 3 dienas dalyvausite valandos trukmės mokymų sesijose, kurias ves skaitmeninės rinkodaros ekspertai;
  • Pasitikrinsite ir papildysite turimas praktines žinias;
  • Įvaldysite nemokamus įrankius, kurie padės jūsų verslo plėtrai įgyti pagreitį.

   

  Mokymų ciklas „Kaip plėsti verslą internetu?“ susideda iš 3 online sesijų:

  • 10 27 (trečiadienis) 16:00-17:05. Eksportas ir skaitmeninė verslo plėtra užsienyje. Igoris Voičenica, DIGITAL ACADEMY lektorius.
  • 10 28 (ketvirtadienis) 16:00-17:05. Turinio eksportas ir distribucija internete – nišos, galimybės, monetizavimas, arbitražas. Povilas Goberis, SETUPAD bendraįkūrėjas.
  • 10 28 (penktadienis) 16:00-17:05 . Ką daryti ir ko (geriau) nedaryti siekiant tarptautinio augimo? Rytis Meškauskas, NORD SECURITY Chief Revenue Officer

   

  Renginių ciklas skirtas: visiems, pradedantiems ar auginantiems savo verslą bei esantiems ar siekiantiems būti atsakingais už įmonės skaitmeninę ir strateginę rinkodarą.

  Formatas: Online sesijos, dalyvavimas tiesioginis

  Sertifikatas: Sudalyvavę 3-jose sesijose dalyviai gaus jungtinį Grow With Google, Digital Academy ir LiMA pažymėjimą. Trijų lyderių išduotas pažymėjimas – patvirtinimas, kad jūsų žinios yra naujausios ir patikimos.

  Daugiau informacijos apie renginį: https://renginiai.lima.lt/lt/renginiai/1/view1349

   

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams dalyvavimas NEMOKAMAS. Būtina registracija įvedus kodą: KPRAR20 (registracijos formoje nuolaidos kodą įvesti į nuolaidos laukelį).

Skip to content