• Naujienos
 • Lietuvos verslo moterų tinklo 15-metų sukaktis

  Šiemet Lietuvos verslo moterų tinklas švenčia 15-metų veiklos sukaktį. Didžiuojamės, kad jo istorija prasidėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. 

  • Lietuvos verslo moterų tinklo pradžią inspiravo 2002 metais įkurtas Europos prekybos rūmų moterų tinklo (Eurochambres Women Network – EWN) Briuselyje.  
  • 2007 m. Paskatinta EWN prezidentės Sofijos Economacos ir EWN koordinatorės Brigit Arens, Kauno PPA rūmų narė Asta Šileikienė (tuometinės UAB  „Garliavos šeimos klinika” vadovė) ėmėsi iniciatyvos kurti analogišką tinklą Lietuvoje. 
  • 2008 m. birželio 17 d. Kaune įvyko Steigiamoji verslo moterų tinklo konferencija, kurioje buvo patvirtinta veiksmų programa ir imtasi  ją įgyvendinti. Dalyvavo moterys iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio PPA rūmų.
  • 2008 m. liepos 8 d. Lietuvos pramonės, prekybos ir amatų rūmų asociacijos valdyboje, generalinių direktorių pasitarime buvo nuspręsta rekomenduoti  LPPARA prezidiumui steigti Moterų verslininkių tinklo komitetą (Lietuvos verslo moterų tinklą) prie LPPARA. 
  • 2008 m. liepos 23 d Lietuvos PPARA prezidiumas įkūrė Moterų verslininkių tinklo komitetą (Lietuvos verslo moterų tinklą) prie LPPARA ir patvirtino jo reglamentą. 

   

  Visas tinklo nares sujungė bendri tikslai: moterų verslumo skatinimas, lygių galimybių versle užtikrinimas ir savitarpio pagalba. Penkiolika metų puoselėjama bendrystė pavirto į konkrečius projektus, renginius, konferencijas, naujus verslus ir tarpusavio draugystę. Šūkis „Sava tarp savų” įprasmina verslo moterų bendrystę. 

  Tad šiais metais minime Lietuvos VMT 15 metų Jubiliejų ir gegužės mėnesį susitiksime LVMT šventinėje konferencijoje, kur prisiminsime savo istoriją, kalbinsime buvusias ir esamas nares, dalinsimės ateities vizijomis, apglėbsime seniai matytas bičiules, megsime naujas pažintis ir švęsime bendrystę! 

  Kviečiame esamas, buvusias ir potencialias nares – verslų savininkes, bendrasavininkes ar aukščiausios grandies vadoves – į Lietuvos verslo moterų tinklo 15-os metų sukakties konferenciją, kuri vyks gegužės 25 d., Lietuvos krepšinio namuose, Kaune. 

  Konferencijos programa ir registracija (iki gegužės 19 d.): https://bit.ly/3W5NzEB 

  Ateikite pasimatyti, susipažinti ar prisijungti prie verslo moterų veiklos. 

  Kauno verslo moterų tinklas jungia 55 verslo savininkes ar vadoves, organizuojame bendrystės pusryčius, kasmėnesinius renginius, verslo moterų forumus ir jau tradicija tapusią kasmetinę konferenciją moterims “Formulė: versli ir laiminga”. Kviečiame tapti tvarios, draugiškos bendruomenės narėmis. Susisiekime vmt@chamber.lt

Skip to content