• Naujienos
 • Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kartu su Rizikų forumu kviečia į Rizikų forumo renginius

   

   

   

   

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija kartu su Rizikų forumu, š.m. gruodžio 10-11 d., maloniai kviečia į Rizikų forumo renginius: Metinę konferenciją ir Praktinį seminarą!

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams taikoma 15 proc. nuolaida tiek konferencijai, tiek praktiniam seminarui (registruojantis įvesti kodą PRAM15).

   

  https://www.riskforum.lt

  Registruotis į

  konferenciją čia |praktinį seminarą čia

  Konferencija

  Rizikų forumo konferencijoje – Europos ir Lietuvos aukščiausio lygio vadovų bei patyrusių rizikų valdymo ekspertų pranešimai, padėsiantys identifikuoti neišnaudotas galimybes, jūsų organizacijai kylančias grėsmes ir kliūtis, trukdančias efektyviai dirbti. Išgirsite sėkmės istorijas, įkvėpsiančias imtis proaktyvių priemonių toms grėsmėms sustabdyti ir taip pasiekti aukštesnių rezultatų.

  Konferencijos tikslas, kad po kiekvieno pranešimo kiekvienas dalyvis turėtų bent vieną praktinį rizikų valdymo sprendimą, kurį galėtų pritaikyti savo organizacijoje. Po kiekvienos temos įžvalgomis dalinsis sertifikuoti rizikų valdymo profesionalai: Rizikų valdymo profesionalų asociacijos valdybos pirmininkė Akvilė Rakauskaitė, valdybos narė Žana Kraučenkienė, narys Darius Ražinskas.

  Daugiau informacijos ir renginio programą galite rasti čia.

   

  Data: 2019 m. gruodžio 11 d.

  Trukmė: 9–18:00 val.

  Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius, Lietuva)

   

  * Lietuvių – anglų – lietuvių sinchroninis vertimas

   

  Būtina registracija. Registruotis čia.

  Nuolaidos kodas PRAM15.

  Praktinis seminaras-mokymai

  Fabrizio Balda seminaras, kuriame pranešėjas iš Šveicarijos, atominės inžinerijos specialistas, Ženevos respublikos ir kantono rizikų vadovas, pasidalins žiniomis apie rizikos vertinimo metodus ir ataskaitas.

  Seminaro metu analizuosite realaus gyvenimo pavyzdžius ir kokius vertinimo metodus geriausia pasirinkti, atsižvelgiant į situaciją.

  Kartu su lektoriumi, mokymų dalyviai analizuos rizikų valdymo atskaitomybę įmonėje ar įmonių grupėje – sužinos, kaip palyginti rizikas tarp skirtingų įmonių ar struktūrinių vienetų, kaip akumuliuoti rizikų vertinimo rezultatus, kaip pasiekti, kad organizacijose sprendimai būtų priimami atsižvelgiant į rizikų vertinimus.

    

  Daugiau informacijos ir renginio programą galite rasti čia.

   

  Data: 2019 m. gruodžio 10 d.

  Trukmė: 9–16:00 val.

  Vieta: Amberton Cathedral Square Hotel Vilnius

  L. Stuokos-Gucevičiaus 1 (Senamiestis)

  * Anglų

   Būtina registracija. Registruotis čia.

  Nuolaidos kodas PRAM15.

   

  Pranešėjai                             

Skip to content