• Lietuvos krepšinio federacijos organizuojama vaikų dienos stovykla „Renkuosi sėkmę”

  Dienos stovykla vaikams ir paaugliams. Tai registracijos forma į dienos stovyklą  „Renkuosi sėkmę“. Užpildžius šią formą, el. paštu Jums išsiųsime sutartį bei kitą reikalingą informaciją, kurią reikia žinoti stovyklos dalyviui. Visa papildoma informacija teikiama el. paštu stovykla@ltu.basketball ir telefonu +37060117530.

  Stovyklos vieta:
  Neries ir Nemuno santakoje, netoli istorinės Kauno pilies esantys Lietuvos „Krepšinio namai“ – modernus, išskirtinio dizaino pastatas, kuriame įsikūręs krepšinio muziejus ir Lietuvos krepšinio federacija.
  Lietuvos „Krepšinio namai“ – tai Lietuvos žmonių aistros krepšiniui ir vienybės simbolis. Tai – visos krepšinio bendruomenės namai ir juose įsikūręs ne daiktų, o potyrių ir įspūdžių muziejus. Šiose erdvėse bus sudarytos visos sąlygos vaikų tobulėjimui bei prasmingo laiko praleidimui, o išskirtinė aplinka ir programa leis jaustis ypatingai.

   

  Stovyklų datos:
  2022 07 04-08 (16 laisvų vietų)
  2022 07 11-15 (LAISVŲ VIETŲ NĖRA)
  2022 07 25-29 (LAISVŲ VIETŲ NĖRA)
  2022 08 01-05 (12 laisvų vietų)

  1. Apie sporto pažinimo ir turiningo laisvalaikio dienos stovyklą „Renkuosi sėkmę“ vaikams nuo 7 metų

  Datos: liepos 4-8 (5 dienos), rugpjūčio 1-5 (5 dienos)
  Laikas: 8:30-18:00
  Maitinimas: 3 kartai/dieną
  Vieta: Lietuvos „Krepšinio namai“, Santakos g. 11, Kaunas
  Kaina: 229 eur.

  Registracijos forma: Dienos stovykla VAIKAMS IR PAAUGLIAMS (google.com)

  Programa leis pažinti įvairias sporto šakas (krepšinį, futbolą, beisbolą, plaukimą, orientacinį, laipiojimą ir kt.), kad vaikai galėtų atrasti save, suprasti, kuri sporto šaka juos domina ir tinka labiausiai.

  Sportuojantis žmogus yra nuolat tobulėjantis, stiprus, ryžtingas, motyvuotas, gebantis siekti savo tikslų. Sportas – puiki priemonė spręsti įvairias socialines problemas, su kuriomis anksčiau ar vėliau susiduria vaikai, tad nuo mažų dienų yra labai svarbu juos sudominti ir padėti atrasti save.

  Stovykloje netruks pramogų ir linksmybių: pažintis su įvairiomis sporto šakomis, plaukimas laivu iš Santakos į Raudondvarį, maudynės Girstučio baseine, laipynės Uno parke, orientaciniai žaidimai Kauno Santakoje, pažintis su garsiomis sporto asmenybėmis ir kitais visuomenės autoritetais!

  Visa tai stovykloje „Renkuosi sėkmę“!

Skip to content