• 7 Lietuvos kosmetikos įmonės – parodoje Švedijoje

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus atstovė Ingrida Braziūnienė kartu su kosmetikos sektoriaus įmonėmis dalyvauja Švedijoje, Malmėje vykstančioje parodoje „Eco Life Scandinavia“.

    Šioje parodoje, finansuojamoje rūmuose veikiančio projekto pagal ES struktūrinių fondų priemonę „Naujos galimybės LT“, jau antrus metus iš eilės su stendais Lietuvos kosmetikos sektorių atstovauja septynios įmonės: MB „Driu Beauty“ , UAB „Dermofaktorius “, UAB „Pharmadia“, UAB „Uoga Uoga“ , UAB „Shapemetics“, UAB „Aromika“, MB „Filmai ir kvapai“.

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, įgyvendindami šį projektą, padeda gauti finansavimą įmonėms, norinčioms vykti į parodas užsienyje. Projekte dalyvaujančios įmonės jau  vyko į parodas Švedijoje, Vokietijoje, Italijoje bei Dubajuje, suplanuotas išvykimas  dar į 3 parodas, kurios vyks 2019 -2020 metais. Bendra projekto suma – 389 000 Eur.

    Parodos „Eco Life Scandinavia“ metu, vyksta tarptautinis verslo kontaktų renginys Organic Food and Eco Life Matchmaking, organizuojamas Enterprise Europe Network, kuris veikia ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, partnerių Švedijoje. B2B renginys yra nemokamas ir skirtas kosmetikos ir maisto sektoriaus įmonėms, dalyvaujančioms parodoje Eco Life Scandinavia 2019. Tai – profesionalams skirtas renginys, kuriame  susirinks verslo įmonių atstovai iš 32 šalių. Lietuvos įmonės pastaraisiais metais itin pamėgo šį renginį, todėl šiemet net 22 verslo kontaktų renginio dalyviai yra iš Lietuvos.

Skip to content