• Naujienos
 • Lietuvos IT įmonės dalyvaus parodoje DLD Tel Aviv 2019

  Rugsėjo 17 – 19 dienomis septynios IT ir skaitmeninės rinkodaros įmonės dalyvaus vienoje iš pagrindinių IT parodų Izraelyje – DLD Tel Aviv 2019. Į parodą įmonės vyksta pagal Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomą projektą „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms“.

  Dalyvaudamos parodoje įmonės Aciety, Devus, digitouch!, Kirotech, Omica, Toughlex ir We Are Marketing sieks pritraukti naujų užsienio klientų, įsilieti į tarptautinius tinklus ir atrasti į užklausų generavimą orientuotas partnerystes. Be abejo, tikimasi rasti ir naujų pardavimų kanalų. Izraelis yra viena iš prioritetinių rinkų Lietuvos IT sektoriui. „Kad Izraelyje puikūs IT specialistai ir yra daug įdomių bei inovatyvių startuolių, girdėjome jau seniai. Iš partnerių išgirdę gerus atsiliepimus apie ankstesnes DLD konferencijas, kad ten susirenka daug įdomių žmonių, gausu naujų idėjų bei galimybių megzti ilgalaikes, verslui naudingas, pažintis ir sužinoję apie galimybę dalyvauti 2019 metų DLD renginyje Tel Avive, turėdami tiek puikių atsiliepimų apie šalį ir konferenciją bei žinodami, jog tai mums dar nepažinta kultūra, nusprendėme pabandyti“, – sako vienas iš Toughlex bendrasavininkų ir įkūrėjų Žygimantas Butkus.

  Parodoje bus siekiama pagilinti vykstančių įmonių mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros žinias bei įgyti tam reikalingų kompetencijų. Įmonės domėsis naujausiais IT produktais, technologijomis, jų panaudojimo metodais ir pritaikymo galimybėmis. Svarstoma ir apie galimą produkto vystymo partnerysčių užmezgimą. Paklaustas kodėl įmonės vyksta į šią parodą, įmonėje Aciety už verslo plėtrą atsakingas Tomas Pagirys sakė: Dabartinės IT rinkos tendencijos, kuomet IT paslaugas vis dažniau keičia IT produktai, kartu su augančiu pragyvenimo lygiu verčia Lietuvos bendroves grįsti savo konkurencingumą orientacija į aukštą pridėtinę vertę klientams. Būtent to įmonės sieks Tel Avive.

  Renginio metu įmonės ieškos IT paslaugų tiekėjų, kurs skaitmeninį turinį rinkodarai ir megs naujas pažintis. Tam itensyviai ruožtasi jau keletą savaičių – savo paslaugas ir produktus įmonių atstovai pristatys ne tik stenduose, bet ir dalyvaus pokalbiuose su investuotojais, žurnalistais bei technologijų pasaulio atstovais. Norima pabendrauti su kuo daugiau parodos dalyvių ir lankytojų, todėl įmonės deleguoja net po kelis atstovus.

  Šis dalyvavimas parodoje skatina įmonių bendradarbiavimą. Tai puikiai atitinka Toughlex požiūrį – kiekvieną kartą dėti visas pastangas, kad galėtų pasiūlyti daugiausiai vertės klientui atnešantį sprendimą, o tai atveda ne prie aklo klientų įtikinėjimo, jog tik dirbdami su Toughlex jie pasieks aukščiausių rezultatų, bet atsižvelgiant į kiekvieno kliento siekius, siūlyti bendradarbiavimą su partneriais ar naudoti įrankius, kurie jau yra rinkoje.

  Išlydimos įmonės su nekantrumu laukė renginio pradžios, o mes laukiame jų akimirkų ir istorijų tiesiogiai iš DLD Tel Aviv 2019!

   

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo projektą „Grupinis kūrybinių industrijų produkcijos pristatymas užsienio rinkoms“, kurio tikslas skatinti labai mažas, mažas ir vidutines baldų gamybos ir IT programavimo įmones dalyvauti užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose ir verslo misijose, pristatyti savo produkciją užsienio partneriams ir plėsti esamas eksporto rinkas bei ieškoti naujų. Projekto įgyvendinimo metu numatyta suorganizuoti 17 įmonių dalyvavimą 9 tarptautinėse parodose ir verslo misijose.

Skip to content