• Lietuvoje lankėsi Jungtinių Arabų Emyratų delegacija

    Gegužės 13 d. Lietuvoje lankėsi Jungtinių Arabų Emyratų delegacija, vadovaujama Jo Ekscelencijos Abdulnasser Jamal Alshaali, JAE Ekonomikos ir Prekybos reikalų viceministro, kurią sudarė aukšto rango valstybės pareigūnai, valstybinių plėtros agentūrų, investicijų plėtros zonų, mokslo technologinių parkų ir verslo įmonių vadovai.
    Susitikimas su svečiais sukėlė didelį susidomėjimą Lietuvos Rūmų narių tarpe, dalyvavo nemažai mūsų bendruomenės įmonių atstovų iš visų Lietuvos regionų. Savo paslaugas ir prekes pristatė vandens valytojai ir geriamo vandens jonizuotojai, maistininkai, durpininkai, logistai, mašinų sektoriaus gamybininkai, IT kompanijos ir kt. Investuoti kvietė Klaipėdos, Marijampolės, Šiaulių LEZ’ai. Kauno technologijos universiteto prorektorius pristatė naujus efektyvių saulės baterijų gamybos sprendimus.
    Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija ir Jungtinių Arabų Emyratų rūmų asociacija suderino ketinimų protokolą dėl tolesnio bendradarbiavimo ir paslaugų verslui koordinavimo, kurį pasirašė LPPARA viceprezidentas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius ir JAE Rūmų asociacijos Generalinis sekretorius Jo Ekscelencija Humaid Ben Salem.
    „Verslo bendradarbiavimo perspektyvos su JAE verslu yra neblogos, todėl verta kurti ir abiejų šalių Verslo tarybą, kurią sudarytų abiejų valstybių verslininkai, turintys ar ketinantys turėti tarpusavio verslo ryšius“, – pasirašymo ceremonijoje sakė Z. Dargevičius.
Skip to content