• Kvietimas teikti paraiškas intelektinei nuosavybei apsaugoti

  Europos Komisija ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės biuras įsteigė  47 mln. Eur fondą, skirtą ES mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ) intelektinei nuosavybei apsaugoti. Šia nauja dotacijų schema siekiama padėti MVĮ atsigauti nuo COVID-19 ir sėkmingai pereiti prie žaliosios ir skaitmeninės  transformacijos. Dėl greito ir paprasto paraiškų teikimo proceso kiekviena MVĮ gali sutaupyti iki 2 250 Eur už vieną paraišką. Fondas siūlo dalinį mokesčių kompensavimą prekių ženklų, dizaino ir patentų paraiškoms bei intelektinės nuosavybės nuskaitymo paslaugoms 2022 – 2024 metams. Intelektinės nuosavybės nuskaitymo paslauga gali padėti įmonėms identifikuoti jų intelektinės nuosavybės turtą ir patarti, kaip jį apsaugoti.

  Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnyba SVV intelektinės nuosavybės fondą valdys skelbdama paraiškas. Pirmąjį kvietimą rasite čia: https://euipo.europa.eu/ohimportal/en/online-services/sme-fund

  Siekiant užtikrinti sąžiningą ir vienodą požiūrį į potencialius paramos gavėjus bei užtikrinti veiksmingą veiklos valdymą, paraiškos dotacijos bus teikiamos visą 2022–2024 m. laikotarpį.

  Informuojame, jog vasario 8-11 dienomis Europos Komisija organizuoja renginį „ES pramonės dienos 2022“ (EU Industry days 2022), kurių metu, vasario 11 d. , 12:45-13:30 val. Briuselio laiku galėsite susitikti su ekspertais ir daugiau išgirsti apie  šią priemonę.

  Daugiau apie renginį ir programa: https://eu-industry-days.ec.europa.eu/

  Registruotis galite čia: https://eu-industry-days.ec.europa.eu/register

Skip to content