• Kvietimas pirkimų vykdytojams – prasidėjo „Žaliosios mugės 2022” registracija

  Pirmą kartą Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) organizuojama „Žalioji mugė 2022” suburs tiekėjus ir pirkimų vykdytojus bei suteiks galimybę susipažinti vieniems su kitais, geriau suprasti besikeičiančią rinką, įvertinti galimybes siekti tvarumo tikslų – tausoti gamtą, vykdyti savo veiklą kuo draugiškesnėmis aplinkai priemonėmis. 

  Kada? Spalio 24 d., 10-15 val.

  Kur? Vilniaus miesto Rotušėje, Didžioji g. 31 Vilnius.

  Kodėl Jūs?

  • Jeigu gaminate tvarų, gamtą ir energijos išteklius tausojantį produktą, teikiate tokią paslaugą / savo veikloje esate įsidiegę ir taikote aplinkos apsaugos, tvarumo sistemas bei dalyvaujate viešuosiuose pirkimuose, apie jus tiesiog privalo išgirsti besikeičiančios rinkos dalyviai! Esate tie, kuriais vis dažniau domisi pirkimų vykdytojai, įgyvendinantys žaliųjų pirkimų tikslus, ieškantys tvaresnių sprendimų.
  • Žaliųjų pirkimų tikslai keliami ne tik pirkimų vykdytojams, bet ir tiekėjams. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimas nustato, jog nuo 2023 m. visi pirkimai turės būti vykdomi žaliai. Taigi tai ne tik poreikio, bet ir pasiūlos klausimas. Tikime, jog Jums svarbu žinoti, su kokiu lūkesčiu pas Jus ateis Jūsų klientas ir kaip galėsite jam padėti.
  • Esate tie, nuo kurių prasideda pokytis! Pristatykite savo produktą ar paslaugą daugiau nei 100-ui mugės dalyvių. Susipažinkite su tais, kurie Jūsų ieško. Tokiu būdu Jūs ne tik susipažinsite su potencialiais klientais, bet ir prisidėsite prie žaliųjų, inovatyvių pirkimų plėtros mūsų šalyje. Pokytis prasideda nuo žinojimo vienų apie kitus!

  Susidomėjote?

  Kviečiame užpildyti šią anketą, kad galėtume su Jumis susisiekti ir aptarti dalyvavimo galimybę. 

  Kontaktas pasiteiravimui:
  Livija Šepetytė
  +370 6 902 4126
  Livija.Sepetyte@vpt.lt

  Kvietimas svečiams:

  https://vpt.lrv.lt/lt/naujienos/prasidejo-zaliosios-muges-2022-sveciu-registracija-kvieciame-pirkimu-vykdytojus

  Kvietimas įmonėms:

  https://vpt.lrv.lt/lt/zalioji-muge22/informacija-tiekejams

   

  Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) informacija

Skip to content