• Naujienos
 • Aplinkos projektų valdymo agentūra kartu su Aplinkos ministerija kviečia į LIFE programos informacinę dieną

  Europos Komisijai paskelbus 2023 m. kvietimą teikti paraiškas projektams,  finansuojamiems iš LIFE programos, Aplinkos projektų valdymo agentūra kartu su Aplinkos ministerija  organizuoja LIFE informacinę dieną bei kviečia Jus susipažinti su kvietimo sąlygomis ir  bendradarbiavimo galimybėmis. Renginys vyks š. m. gegužės 24 d. viešbutyje „Artis Centrum Hotels“ Totorių g. 23, Vilniuje.  

  Informacinio renginio metu supažindinsime su kvietimo tikslu ir naujovėmis, galimais  pareiškėjais ir partneriais, tinkamų projektų pavyzdžiais. Aptarsime išlaidų tinkamumą ir reikalavimus  teikiamoms paraiškoms. Taip pat supažindinsime su bendrojo finansavimo iš Lietuvos Respublikos  biudžeto galimybėmis, suteiksime progą pasidalinti savo projektų įgyvendinimo patirtimi bei  atsakysime į Jums aktualius klausimus. Esant poreikiui, projekto vystymo bei paraiškų pildymo  klausimais galėsite individualiai pasikonsultuoti su LIFE programos ekspertais. Pageidavimą tokiai  konsultacijai prašome nurodyti registracijos į renginį formoje. 

  Atkreipiame dėmesį, kad LIFE programa – vienintelė tik aplinkai, gamtos išsaugojimui ir  klimato politikos veiksmams skirta ES programa. Šių metų kvietime numatyta skirti net 611 mln. eurų  gamtos išsaugojimo, žiedinės ekonomikos ir gyvenimo kokybės, klimato bei perėjimo prie  švarios energijos projektams. Pirmą kartą skelbiamas kvietimas techninės pagalbos projektams,  kurie užtikrintų jau baigtų projektų tęstinumą, ir specialus kvietimas naujojo europinio Bauhauzo  iniciatyvai. Atsižvelgusi į šių dienų aktualijas, LIFE programa skirs lėšų projektams vandens bei atliekų  tvarkymo sistemų atkūrimo Ukrainos miestuose projektams bei gamtos išsaugojimo projektams  Ukrainoje ir Moldovoje. Paraiškas gali teikti bet kuris ES registruotas juridinis asmuo. Daugiau  informacijos apie kvietimą ir jo sąlygas oficialioje programos svetainėje: https://cinea.ec.europa.eu/programmes/life/life-calls-proposals_en.  

  Ketinantys dalyvauti renginyje kviečiami iki š. m. gegužės 19 d. užsiregistruoti  svetainėje https://lifeprojektai.lt/renginiai/life2023/. Informacija teikiama el. paštu life@apva.lt 

  Renginys nemokamas. Renginio programa pridedama : 

  LIFE info diena 2023_Programa

  Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos aplinkos projektu valdymo agentura.

Skip to content