• Naujienos
 • Kvietimas Europos bei Rytų partnerystės šalių verslo paramos organizacijoms, aktyviai veikiančioms tekstilės sektoriuje

  Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (toliau – Eurochambres), inicijavusi projektą „EU4Business“ paskelbė ilgai lauktą kvietimą – „EU4Business: Connecting Companies“ (EU4BCC).

  Numatyti projekto paramos gavėjai yra verslo paramos organizacijos paruošusios projektus kartu su Rytų partnerystėje esančių šalių (Armėnijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Gruzijoje, Moldovoje ir Ukrainoje) organizacijomis, galutiniai naudos gavėjai – mažos, vidutinės ir labai mažos įmonės.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kaip projekto atstovai Lietuvoje kviečia su tekstilės sektoriaus įmonėmis dirbančias verslo paramos organizacijas teikti paraiškas paramai gauti, kurios maksimali suma, suplanuotų veiksmų įgyvendinimui – 60000 Eur.

  Remiamos veiklos:

  • Tarpinstitucinio, organizacinio bendradarbiavimo siekiant keistis gerąją praktika skatinimas
  • Verslo kontaktų renginiai
  • Verslo vizitų organizavimas

   

  Matydami dabartinę COVID–19 pandemijos situaciją pareiškėjai taip pat privalo pateikti nenumatytų atvejų planą, kuriame būtų numatyti visi veiksmai ir kaip tai būtų įgyvendinta internete: susitikimai, internetiniai seminarai, mokymai, konferencijos, B2B derinimas ir kt.

  Paraiškas galima teikti iki balandžio 30 d. Projekto veiklų įgyvendinimo laikas 2021 m. liepos 1 d. iki 2022 m. birželio 15 d.

  Projektas „EU4Business: Connecting Companies“ tiesiogiai atitinka pagrindinius Eurochambres nusimatytus tikslus: pagerinti verslo sąlygas, palengvinti verslams patekimą į rinkas Europos Sąjungoje (toliau – ES) ir už jos ribų bei užtikrinti žmogiškųjų, finansinių ir gamtos išteklių prieinamumą.

  Projekto EU4BCC vienas iš tikslų yra remti tvarų ekonominį vystymąsi ir darbo vietų kūrimą su ES Rytų partnerystėje esančiose šešiose Rytų kaimynėse: Armėnijoje, Azerbaidžane, Baltarusijoje, Gruzijoje, Moldovoje ir Ukrainoje, šioms šalims padedant stiprinti mažą ir vidutinį verslą, ypač skatinant prekybą, vidines investicijas bei kuriant verslo ryšius su ES įmonėmis.

  Kitas EU4BCC tikslas yra stiprinti Rytų partnerystės šalių verslo asociacijų gebėjimą skatinti prekybą bei santykius su ES. Todėl norint atsižvelgti į konkrečius kiekvieno sektoriaus poreikius ir galimybes, lengviau megzti ryšius bei partnerystes, projektas bus įgyvendinamas atskirais sektoriais.

  Išsamią informaciją apie projektą bei jo sąlygas rasite čia.

  Turite klausimų? Susisiekite su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vadove Agne Jaraite 8 623 73520, agne.jaraite@chamber.lt.

Skip to content