• Kviečiame teikti paraiškas metų apdovanojimams

  Šiemet, gruodžio 6 d. Raudondvaryje vyksiančio metinio bendruomenės vakaro metu, tradiciškai pagerbsime labiausiai nusipelniusius, sėkmingiausius ir geriausius Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmų bendruomenės narius.

  Kviečiame pretenduoti į šias nominacijas:

  Mažasis eksporto prizas – konkurse gali dalyvauti įmonės, kuriose dirba mažiau kaip 50 darbuotojų, o įmonės metinės pajamos neviršija 7 mln. Eur ir kurių eksporto dalis visoje pardavimų sumoje yra didesnė nei 50 proc.

  Mažasis eksporto prizas 2019 anketa

  Inovacijų lyderis – pretenduoti į šią nominaciją gali naujus, inovatyvius produktus ar paslaugas gaminančios/teikiančios įmonės, kurios savo veikloje naudoja inovatyvias technologijas ir medžiagas bei taiko mokslinių tyrimų komercializavimą.

  Inovacijų lyderis 2019 anketa

  Už svarų indėlį visuomenei – pretendentais gali tapti įmonės užsiimančios labdaringa veikla, remiančios bendruomenės tradicijas bei paveldo išsaugojimą ir įsitraukiančios į socialinės atsakomybės iniciatyvas.

  Už svarų indėlį visuomenei 2019 anketa

  Sėkmės žingsnis – pretenduoti į šią nominaciją gali įmonės, veikiančios mažiau nei 5 metus, turinčios išskirtinio verslo bruožų bei nuo įkūrimo pradžios besikeičiančią apyvartą.

  Sėkmės žingsnis 2019 anketa

  Metų investicija – šioje nominacijoje kandidatai turi nurodyti 2019 metais baigtus projektus. Vienas iš pagrindinių vertinimo kriterijų – investicijos suma (tūkstančiais eurų) tenkanti vienam įmonės darbuotojui.

  Metų investicija 2019 anketa

  Darbo žvaigždės medalis – šiam apdovanojimui teikiamas asmuo turi būti ženkliai prisidėjęs gerinant verslo sąlygas šalyje ir/ar šalies regionuose.

  Darbo žvaigždės medalis anketa

  Užpildytas anketas galite pateikti iki spalio 25 d. el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt.

Skip to content