• Kviečiame tapti šventinio bendruomenės vakaro rėmėjais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, tęsdami ilgametę tradiciją, pakvies bendruomenę ir bičiulius į metinį verslo bendruomenės vakarą, todėl jau dabar rezervuokite savo kalendoriuose gruodžio 2-osios vakarą.

  Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, neabejojame, kad į iškilmingą renginį  tradiciškai ir gausiai susirinks verslo, akademinės bendruomenių nariai bei kiti garbūs svečiai, todėl ruošiame puikią programą, kuri visada sulaukia ir išskirtinio žiniasklaidos dėmesio. Drauge žengdami į 2023-uosius, bendrausime, pasveikinsime metų nominacijų laureatus bei pasidžiaugsime turininga koncertine programa.

  Skelbiame jog jau galite registruotis el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08 527. Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Kviečiame tapti šio renginio mecenatu, generaliniu rėmėju, rėmėjais ar partneriais ir prisidėti prie šventinio vakaro kūrimo. Jeigu turite pasiūlymų, kurie nepaminėti, kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti bendradarbiavimo galimybes. Jūsų įmonės parama šventiniam vakarui būtų reikšminga ir graži dovana visai Rūmų bendruomenei!

  Visiems norintiems prisidėti prie šventinio vakaro kūrimo parengėme specialius pasiūlymus, kuriuos rasite po eglute.

   

  Jūsų atsiliepimų laukiame iki spalio 28 d. (penktadienio) el. paštu irma.barkauskaite@chamber.lt , tel.: 8 37 229212. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, maloniai kviečiame susisiekti.

Skip to content