• Naujienos
 • Kviečiame tapti 2023 metų šventinio bendruomenės vakaro rėmėjais

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, tęsdami ilgametę tradiciją, pakvies bendruomenę ir bičiulius į metinį verslo bendruomenės vakarą, kuris vyks Kauno sporto halėje. Todėl jau dabar rezervuokite savo kalendoriuose gruodžio 1-osios vakarą.

  Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, neabejojame, kad į iškilmingą renginį tradiciškai ir gausiai susirinks verslo, akademinės bendruomenių nariai bei kiti garbūs svečiai, todėl ruošiame puikią programą, kuri visada sulaukia ir išskirtinio žiniasklaidos dėmesio. Drauge žengdami į 2024-uosius, bendrausime, pasveikinsime metų nominacijų laureatus bei pasidžiaugsime turininga koncertine programa.

  Skelbiame, jog jau galite registruotis el. paštu: andreja.starkute@chamber.lt, tel. 8 614 08 527. Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Kviečiame tapti šio renginio mecenatu, generaliniu rėmėju, rėmėjais ar partneriais ir prisidėti prie šventinio vakaro kūrimo. Jeigu turite pasiūlymų, kurie nepaminėti, kviečiame susisiekti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes. Jūsų įmonės parama šventiniam vakarui būtų reikšminga ir graži dovana visai Rūmų bendruomenei!

  Visiems norintiems prisidėti prie šventinio vakaro kūrimo parengėme specialius pasiūlymus, kuriuos rasite po eglute.

   

  *Dėmesio! Šiais metais siūlome ir naują reklamos poziciją!
  Jūsų įmonės gaminio / prekės (kaip pvz.: automobilio, Jūsų įmonės stendo ir kt.) ekspozicija KPPAR kalėdinio renginio metu (2023-12-01), kuris vyks Kauno sporto halėje, jos erdvėje. Šios reklaminės pozicijos kaina aptariama individualiai.

  *Jei turite Jums aktualios reklamos pasiūlymą, kuris dar nepaminėtas mūsų siūlomose reklamos pozicijose, maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

  Jūsų atsiliepimų laukiame iki lapkričio 6 d. (pirmadienio) el. paštu: irma.barkauskaite@chamber.lt , tel.: 8 37 229212.

   

Skip to content