• Kviečiame prisidėti prie paramos Ukrainai: „Pamaitinkime alkstančius Ukrainoje visi kartu…“

  Kauno PPA rūmų nario UAB „Imlitex Holdings“ valdybos pirmininkas, Ukrainos garbės konsulas Kaune Vygandas Blandis kartu su VŠĮ „Mums rūpi!” komanda inicijuoja ir kviečia įmones bei visus geros valios žmones prisidėti prie paramos karo siaubiamai Ukrainai.

  Karas Ukrainoje vis dar tęsiasi, nuolatos bombarduojami įvairūs miestai ir regionai, likę savo namuose žmonės visomis jėgomis bando išgyventi ne tik agresoriaus atakas. Prie viso to, atėjo šalta, gūdi žiema, atokiuose regionuose žmonės gyvena be elektros, šilumos ir kitų patogumų.

  Daug paramos fondų teikia neapsakomai didžiulę pagalbą Ukrainai ir jos gynėjams reikalingais daiktais, ginklais ir medikamentais. Tačiau šiuo metu sulaukiama ypatingai daug prašymų iš civilių ir nevyriausybinių organizacijų Ukrainoje pagelbėti ir maisto produktais, nes likusiems karo zonoje ypatingai jų trūksta.

  Visus norinčius ir galinčius prisidėti labai prašome nelikti abejingais. Iškeiskite savo kasdienį kavos puodelį į paramos auką. Padovanokite sočią dieną broliui iš Ukrainos. Kiekviena Jūsų paaukota suma labai svarbi ir prisidės prie vilkiko negendančių maisto produktų, kurį kartu su Ukrainos garbės konsulo Kaune Vygando Blandžio globojamu paramos fondu ketinama nugabenti į Ukrainą.

  Tikime, kad draugystė, susitelkimas ir gerumas gali atnešti taiką pasauliui!

   

  Rekvizitai paramai:

  Mums rūpi!, VŠĮ

  Kodas: 302970505

  Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 37, Kaunas

  A/s LT227300010134288012

  Bankas Swedbank, AB

  Įmonėms, kurioms reikalinga paramos sutartis kreiptis: zivile.blandyte@imlitex.com

  Nuoširdžiai dėkojame, kad esate kartu!

  Ukrainos garbės konsulas Kaune Vygandas Blandis (ir VŠĮ „Mums rūpi!” komanda)

Skip to content