• Kviečiame pasidalinti savo žiniomis

  Esame auganti bendruomenė, šiuo metu vienijanti 552 įmonės ir daugiau nei 41 tūkst. šių įmonių darbuotojų. Pastebime, kad dalyvavimas rūmų organizuojamuose renginiuose stiprina ne tik narių tarpusavio ryšius, bet ir darbuotojų tobulėjimą, kas neabejotinai teigiamai įtakoja ir sėkmingą įmonių augimą.

  Rūmų nariai turi galimybę dalyvaudami rūmų organizuojamuose renginiuose: 12 forumų ir konferencijų, 36 teminiai penktadienio kontaktų rytai, 40 praktinių seminarų per metus. Įmonių atstovai siekia asmeninio tobulėjimo ir pripažinimo, dalyvaudami 10-yje vadovų ir specialistų klubų.

  Rūmai vienija skirtingų sektorių įmones, tad veikimas aktyvioje bendrystėje leidžia naudotis ekspertinėmis kitų narių įžvalgomis ir patarimais. Vienas iš įrankių gauti greitą ir profesionalų atsakymą iš tos srities specialistų yra dalyvavimas solidarumo programoje „Narys-nariui“, pasinaudojant nemokama ekspertine konsultacija.

  2020 metais taip pat organizuosime konferencijas, apskrito stalo diskusijas, seminarus, verslo pusryčius, rūmuose veikiančių klubų renginius, o kiekvieną penktadienį pakviesime susitikti kontaktų ryte.

  Šiuose renginiuose rūmų nariai turi galimybę ne tik gauti vertę, bet ir suteikti ją kitiems bendruomenės nariams. Kviečiame įvardinti ekspertines sritis/temas, kuriose Jūs galėtumėte tapti pranešėjais ir teikti pasiūlymus renginio formatui.

  Jūsų atsiliepimų į šį kvietimą labai lauksime iki sausio 17 d. el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt.

Skip to content