• Naujienos
 • Kviečiame palaikyti UAB „SDG“ Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys, UAB „SDG“ dalyvauja Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimuose. UAB „SDG“ kartu su dar keturiomis įmonėmis varžosi dėl „Bendruomeniškiausios įmonės“ apdovanojimo (vidutinių įmonių kategorijoje). UAB „SDG“ siekia apdovanojimo už įvairių Lietuvos vietovių vaikų ugdymą ir kūrybiškumo skatinimą.

  Vienas iš SDG įmonių grupės strateginių tikslų – ilgamečių projektų, skirtų vietos bendruomenėms, tolimesnis vystymas, bendradarbiavimas su vaikų globos namais, vaikų dienos centrais ir kitomis socialinėmis įstaigomis. 2019 metais vykdant projektą „Apsaugokime mūsų ateitį“ 12-us metus, visi Lietuvos kaimų mokyklų pirmokai buvo aprūpinti šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir atšvaitais. Išdalinta daugiau kaip 3000 liemenių ir atšvaitų.

  2019 metais toliau tęsiamas ilgametis projektas „Kalėdinės vaikų svajonės“, kurio metu vaikai iš vaikų globos namų, socialinių dienos centrų ar vaikų šeimų kuria originalius kalėdinius atvirukus. Ši 10 metus vykstanti akcija skatina vaikų kūrybiškumą, ugdo atsakingumą ir verslumą, nes už kiekvieną nupieštą atviruką vaikai gauna atlygį. Taip pat šios akcijos metu pildomos projekte dalyvaujančių vaikų svajonės. Atvirukų autoriai kitoje pusėje užsirašo savo vardą, amžių ir socialinę įstaigą. Sukurtame svajonių registre, kiekvienas norintis gali išpildyti jį pasiekusio atviruko autoriaus svajonę.

  Taip pat 2019 metais SDG dalyvavo respublikiniame konkurse „Būk saugus“, skirtame 5–12 klasių moksleiviams. Vaikams buvo paruoštos užduotys apie darbo saugą: vieni turėjo parinkti privalomas asmenines apsaugos priemones suvirintojo profesijai, o kiti – tinkamai užsidėti apraišus ir šalmą. Mokytojai taip pat nebuvo palikti be užduočių. Komandos, tiksliausiai ir greičiausiai atlikusios užduotis, apdovanotos SDG įsteigtais prizais.

  SDG turi tradiciją birželio 1-ąją, Tarptautinę vaikų gynimo dieną, rengti šventę darbuotojų vaikams bei anūkams. Renginio metu vaikai susipažįsta su tėvelių bei senelių darbo vieta, jų kolegomis ir smagiai leidžia laiką šokinėdami ant batutų, žaisdami stalo žaidimus. Renginio metu vaikams organizuojami trumpi užsiėmimai, kaip elgtis gaisro atveju, kaip naudotis gesintuvu, o kiekvienas norintis gali pasimokyti, kaip gesinti gaisrą.

  Kviečiame palaikyti rūmų narį ir balsuoti čia.

   

Skip to content