• Kviečiame palaikyti ir balsuoti už Kauno VMT iniciatyvą

  Šią vasarą 14 – os metų veiklos sukaktį minėjęs Kauno verslo moterų tinklas, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, dar prieš metus įsitraukė į LR Prezidento iniciatyvą „Lietuvos galia“, kurioje dalyvauja su iniciatyva – moterų verslumo ir lyderystės skatinimo konferencija „Formulė: versli ir laiminga“.

  Ši verslių ir veiklių VMT bendruomenės narių – moterų inicijuota konferencija skirta verslų savininkėms ir vadovėms, norinčioms pradėti verslą ar žengiančioms pirmuosius žingsnius jame. Tai praktinė moterų verslumo ir lyderystės skatinimo konferencija.

  Dalyvių gausa kiekvienais metais parodo, kad moterų verslumo ir lyderystės temos yra aktualios ir laukiamos. Iš viso, per ketverius metus, konferencijoje dalyvavo daugiau nei 3200 dalyvių.

  Ši konferencija yra geros valios iniciatyva, tai – nekomercinis renginys, parodantis moterų stiprybę ir norą dalintis. Organizatoriai, pranešėjai ir partneriai susijungia tam, kad stiprintume savo visuomenę per moterų lyderystę, verslumą ir pasitikėjimą savimi.

  Šiais, 2022 metais, lapkričio 11 dieną Kauno verslo moterų tinklas (VMT) jau šeštąjį kartą organizuoja konferenciją „Formulė: versli ir laiminga. Tvarumo link.“.

  Kviečiame palaikyti KPPA rūmuose veikiantį Kauno verslo moterų tinklą (VMT) ir atiduoti savo balsą už iniciatyvą – konferenciją „Formulė: versli ir laiminga“.

  Balsavimas vyksta iki lapkričio 1 d.

  Kaip tai padaryti:

  1. Užeikite ant nuorodos: https://www.lietuvosgalia.lt/…/konferencija-formule…/
  2. Spauskite: „Atiduoti balsą“;
  3. Patikrinkite savo nurodytame el. pašte gautą žinutę, ją atsidarę patvirtinkite balsavimą.

  Visiems balsavusiems ir palaikiusiems nuoširdžiai dėkojame ir kviečiame į lapkričio 11 d., Kaune vyksiančią konferenciją „Formulė: versli ir laiminga. Tvarumo link.“.

Skip to content