• Naujienos
 • Kviečiame naudotis narystės suteikiamomis galimybėmis

  Narių patogumui rūmų svetainėje veikia „Nario zona“. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite atnaujinti informaciją apie įmonę, kontaktus, lūkesčių anketą, skelbti savo įmonės naujienas, kvietimus į renginius, pasiūlyti kitiems nariams patrauklias nuolaidas ar kviesti pasinaudoti paslaugomis ar teikiamomis konsultacijomis. Prisijungimas prie „Nario zonos“ Jums leidžia užtikrinti, kad informacija apie Jūsų įmonė visada yra atnaujinta ir aktuali.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai – tai didžiulė bendruomenė. Kviečiame skiltyje „Mano pasiūlymai/konsultacijos“ skelbti tik rūmų bendruomenei skirtus pasiūlymus: dėl teikiamų konsultacijų, nuolaidų kitiems nariams ir jų darbuotojams, kvietimus pasinaudoti specialiomis akcijomis. Narys savo pasiūlyme nurodytais kontaktais gaus informaciją apie susidomėjusius jo pateiktu pasiūlymu.

  Šiuo metu rūmų nariai, dalyvaujantys solidarumo ir nuolaidų programoje „Narys-nariui“, siūlo nemokamą teisinę pagalbą, nemokamas finansines, aplinkosaugos, profesinės sveikatos, nekilnojamo turto, verslo procesų valdymo konsultacijas. Prisijungę prie „Nario zonos“ čia taip pat ras nuolaidų klinikos paslaugoms, viešbučio, autoserviso paslaugas palankiomis sąlygomis, specialius pasiūlymus ergonominiams sprendimams ofisuose, nuolaidas valymo paslaugoms, draudimo paslaugas, pasiūlymus šventiniams vakarams, kalėdinių dovanų rinkinius.

  Prisijungę prie „Nario zonos“ skiltyje „Narių pasiūlymai/konsultacijos“ ieškokite Jums aktualaus pasiūlymo ir įsigykite prekes ir paslaugas iš bendruomenės narių. Bendrystė – neįkainojama dovana, kurią galime vienas kitam įteikti. Dovanokime ją ištisus metus!

  Iškilus klausimams dėl prisijungimo prie „Nario zonos“ ar dalyvavimo „Narys-nariui“ programoje kreipkitės el. paštu andreja.starkute@chamber.lt. Taip pat Jums patogiu ir iš anksto sutartu laiku kviečiame į konsultaciją Kauno PPA rūmuose.

Skip to content