• Kviečiame dalyvauti konkurse „Sukurta Kauno rajone”

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe jau šeštą  kartą skelbia konkursą „Sukurta Kauno rajone”.

  Konkurso tikslas – paskatinti Kauno rajono įmones kurti inovatyvius, aukštos kokybės ir draugiškus aplinkai produktus, kurie galėtų lygiaverčiai konkuruoti Lietuvos ir užsienio rinkose.

  Siekiant suteikti galimybę visoms įmonėms dalyvauti ir laimėti konkursą, šiais metais įmonės bus vertinamos suskirsčius į tris grupes pagal įmonių dydžius – labai mažos įmonės, mažos įmonės bei vidutinės ir didelės įmonės. Nugalėtojai bus renkami kiekvienoje grupėje.

  Gaminius/paslaugas vertins komisija, sudaryta iš Kauno rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovų. Bus vertinama pagal produkto išskirtinumo, kokybės, pasiekimų ir įvertinimų, draugiškumo aplinkai ir konkurencingumo kriterijus.

  Nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami Kauno rajono verslininkų pagerbimo vakaro metu gruodžio mėnesį!

  Dalyvauti konkurse itin paprasta:

  1. Užpildykite dalyvio anketą;
  2. Pridėkite gaminio pavyzdį, o jei neįmanoma – nuotrauką, video  ar  aprašymą;
  3. Pateikite užpildytą anketą su priedais iki 2020 m. spalio 26 d. el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt arba adresu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas.

   

  Informacija ir pagalba pildant paraišką el. p. vera.mileikiene@chamber.lt  arba tel. 8 615 14483.

  Jūsų užpildytų paraiškų laukiame iki 2020 m. spalio 26 d.

  Sukurta Kauno rajone dalyvio anketa

  Sukurta Kauno rajone nuostatai

Skip to content