• Kviečiame dalyvauti konkurse „Sukurta Kauno rajone”

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Kauno rajono savivaldybe jau penktą kartą skelbia konkursą „Sukurta Kauno rajone”.

  Visos rajone registruotos ir veikiančios įmonės yra kviečiamos dalyvauti ir iki spalio 7d. teikti paraiškas – gaminio ar paslaugos aprašymus.

  Šio konkurso tikslas – paskatinti Kauno rajono įmones kurti inovatyvius, aukštos kokybės ir „draugiškus“ aplinkai produktus, konkurencingus Lietuvos ir užsienio rinkose.

  Gaminius/paslaugas vertins komisija, sudaryta iš Kauno rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centro atstovų. Paraiškos vertinamos pagal produkto išskirtinumo, kokybės, pasiekimų ir įvertinimų, „draugiškumo“ aplinkai ir konkurencingumo kriterijus.

  Nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami Kauno rajono verslininkų pagerbimo vakaro metu gruodžio mėnesį!

   Dalyvauti konkurse itin paprasta. Jums tereikia užpildyti dalyvio anketą, pridėti gaminio pavyzdį, o jei neįmanoma – nuotrauką ir aprašymą ir visa tai iki 2019 m. spalio 7 d. siųsti el. paštu vera.mileikiene@chamber.lt arba adresu Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vytauto pr. 29, 44352 Kaunas.

  Jeigu turite klausimų ar reikalinga pagalba pildant paraišką, kreipkitės el. p. vera.mileikiene@chamber.lt  arba tel. 8 615 14483.

  Sukurta Kauno rajone ANKETA 2019

  Sukurta Kauno rajone NUOSTATAI 2019

   

   

Skip to content