• Naujienos
 • Kviečiame dalyvauti konferencijoje MAKING INDUSTRY 4.0 REAL ir balsuoti už konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje“ finalistais tapusius KPPAR narius

  Penktoji Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK), LINPRA ir INFOBALT organizuojama tarptautinė konferencija MAKING INDUSTRY 4.0 REAL, skirta ketvirtajai pramonės revoliucijai, įvyks 2020 m. spalio 27 d. gyvai Kaune, Žalgirio arenoje ir bus transliuojama tiesiogiai internetu, konferencijos svetainėje www.industrie40.lt. Kviečiame dalyvauti Jums tinkamu būdu.

  Konferencijos programoje – Europos ir Lietuvos pramonės tarptautinių organizacijų bei verslo įmonių atstovų pranešimai ir diskusija, pristatanti šiandienos skaitmeninės transformacijos tendencijas ir realių įmonių patirtį skaitmenizuojant pramonę.

  Konferencijos uždarymo metu bus apdovanoti 2020 m. konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje“ nugalėtojai. „Pramonė 4.0 žvaigždė 2020“, jau antrą kartą vyksiančiais apdovanojimais, siekiama paskatinti Lietuvos verslą dalyvauti pasaulinės ketvirtosios pramonės revoliucijos procesuose bei pagerbti verslininkus už jų pasiekimus gamybos ir pramonės skaitmeninimo srityje. 

  Konkurse dalyvavo įmonės, atitikusios šiuos kriterijus:

  • Įmonės, kurios jau yra pritaikiusios/ įsidiegusios išmanius sprendimus ir technologijas gamybos procesuose: pvz., automatizacija, robotizacija, technologijų keitimas, skaitmeninimas, IT, kibernetinis saugumas; savavaldžiai įrenginiai/robotai, didieji duomenys (angl. Big data), tinkliniai procesai, susiję su daiktų internetu (angl. Internet-of-Things), 3D spausdinimas; įmonės, įsidiegusios išteklių valdymo ar operatyvaus gamybos valdymo sistemas, taip pat skaitmeninės inžinerijos sprendimus, vertikaliosios ir/ar horizontalios integracijos sprendimus, sumaniosios priežiūros ir aptarnavimo paslaugas, darbo vietų skaitmeninimo sprendimus. 
  • Įmonės, įdiegtų išmanių sprendimų ir technologijų pagalba pagerinusios gamybos, veiklos procesus. Sukūrusios inovatyvius produktus.
  • Įmonė privalo būti registruota ir vykdyti veiklą Lietuvoje. 

  Nugalėtojai skelbiami Apdovanojimų įteikimo ceremonijos metu 2020 m. spalio 27 d. konferencijos „Making Industry 4.0 real“ metu Kaune (Žalgirio arena, Kaunas). Kviečiame palaikyti rūmų narius ir balsuoti už konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje“  finalistais tapusius Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius: UAB TELTONIKA, UAB AXIOMA METERING, UAB NOVAMETA. Kviečiame balsuoti už savo įmonę favoritę ČIA.

  Konferencija nemokama, bet būtina REGISTRACIJA, jeigu planuojate atvykti į Žalgirio areną. Laikantis visų saugumo reikalavimų, dalyvių skaičius bus ribojamas iki 200 žmonių.

  KONFERENCIJOS PROGRAMĄ RASITE ČIA

  Informaciją taip pat galite sekti renginio Facebook puslapyje.

Skip to content