• Kviečiame dalyvauti diskusijoje „Europos Sąjungos ateitis: Lietuvos pramonės ir verslo požiūris“

  Kviečiame Lietuvos regionų pramonės ir verslo organizacijų lyderius, narius bei darbuotojus į Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (Briuselyje) kartu su Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA), Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais (ŠPPAR), Šiaulių pramonininkų asociacija (ŠPA), „Investors‘ Forum“ organizuojamą diskusiją konferencijos dėl Europos ateities „Europos Sąjungos ateitis: Lietuvos pramonės ir verslo požiūris“ kontekste.

  Data: 2022 m.  vasario 14 d. (pirmadienis), 14.00-17.00

  Vieta:  Vilniaus 88,  Šiauliai. Hibridinis renginys. Prisijungimas Teams platforma. Tiesiogiai gali dalyvauti pranešėjai ir diskusijos dalyviai.

  Diskusija koncentruosis į šiandienos svarbiausius Lietuvos verslui iššūkius bei klausimus, kurių sprendimai ES mastu gali padidinti įmonių ir visos ekonomikos galias bei konkurencingumą ir  prisidėti prie  piliečių socialinės gerovės, tai yra pilnai funkcionuojanti vidaus rinka, aktyvi rinkas atverianti ir vienu balsu kalbanti užsienio prekybos politika,  žalioji transformacija, klimatui neutralios bei žiedinės ekonomikos kūrimas, technologinis suverenumas bei atvira strateginė autonomija, naujų įgūdžių ir gebėjimų formavimas.

  Diskusija vyks Europos Sąjungos politikos lyderių, profesionalų bei ekspertų pranešimų pagrindu.

  Dalyviai: Šiaulių miesto ir regiono bei kitų Lietuvos regionų pramonės ir verslo organizacijų lyderiai, nariai bei darbuotojai.

  Daugiau informacijos ir išsamią renginio darbotvarkę galite rasti čia.

  SUSITIKIMO NUORODA

   

  Maloniai kviečiame dalyvauti ir teikti pasiūlymus.

Skip to content