• Naujienos
 • KPPAR Verslo vadovų klubo susitikimas Paežerių dvare

  Gegužės 11 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas lankėsi Vilkaviškio rajono Paežerių dvare ir susitiko su rūmų Vilkaviškio atstovybės verslininkais.

  Paežerių dvaras – klasicistinis dvaras, esantis  Vilkaviškio rajone, ant Paežerių ežero  kranto. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, oficina, belvederio bokštas ir parkas. Dvaro ansamblis 1992 m. įtrauktas į saugomų objektų sąrašą kaip respublikinės reikšmės kultūros vertybė, rūmai 2009 m. paskelbti valstybės saugomu paveldo objektu. 20082015 m. dvaras renovuotas (oficina, bokštas, rūmai). 

  Kauniečius pasitiko ir pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemerė Daiva Riklienė, KPPAR Vilkaviškio atstovybės vadovas, UAB „Vilkasta“ direktorius Aloyzas Beržanskas, UAB „Art Glacio“ direktorius Arūnas Simutis, UAB „Provincijos mėsa“  atstovas Rokas Naujokaitis,  „IĮ NAVICKO ŪKIS“ savininkas Vilmantas Navickas ir kiti.

  Ekskursijoje po dvaro patalpas ir teritoriją papasakota dvaro istorija, tarpukario laikotarpio momentai, atskleistas faktas, kad dvaras buvo Jono Vailokaičio nuosavybė ir kita.

  Dalyviai išklausė pranešimus, kuriuose dvaro restauracijos įdomesnius  momentus pristatė kultūros paveldo apsaugos specialistas Rolandas Janulis, apie kultūros paveldo objektų pritaikymą atliekant tvarkybos ir statybos darbus – Kultūros paveldo departamento specialistė Laura Tarbūnienė ir Verslo vadovų klubo vadovas MB „HELM LT” direktorius  Mantas Raišys.

  Ar įmanoma apsilankyti Vilkaviškyje ir neparagauti „Art Glacio“ ledų? Dvaro ledainėje svečiai vaišinosi įmonėje  „ART‘Glacio“ pagamintais ledais. 

  Ištaigingose dvaro menėse svečiai vaišinosi ir kitais Vilkaviškio krašto verslininkų produktais – IĮ „Navickų ūkis“ sūriais, UAB „Provincijos mėsa“ produktais ir MB „Darilė“ užkandžiais.  Dzūkų krašto naminio vyno gamintojai „Miella“ surengė Lietuvoje užaugintų vaisių ir uogų vynų degustaciją.

  Aidint vilkaviškiečio studento saksofono garsams  Kauno PPAR verslo bendruomenės vadovų pokalbiai įprasmino puikų bendrą kauniečių ir vilkaviškiečių  įmonių vadovų renginį.

Skip to content