• KPPAR Vadovų lyderystės akademija skelbia 2022 m. rudens mokymų sesiją

  Pristatome Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančia Vadovų lyderystės akademiją, skirtą įmonių vadovams ar vadovaujančias pareigas organizacijoje užimantiems asmenims, kurie siekia gerinti asmeninio, o kartu ir komandos efektyvumo organizacijos lygmenyje įgūdžius bei suvokia lyderio kompetencijų stiprinimo svarbą.

  Mokymų tikslas – perteikti naujausias žinias pokyčių, žmonių išteklių valdymo, kritinio mąstymo, marketingo ir komunikacijos, teisės, finansų, emocinio intelekto, rinkos ir klientų tyrimų, organizacinės elgsenos srityse.

  Ši programa orientuota į organizacijų problemines situacijas, kurias pasitelkiant naujausius fasilitavimo įrankius bei praktines užduotis dalyviai modeliuos užsiėmimų metu.

  Taikomi inovatyvūs metodai dirbant individualiai, poromis ir grupėse padės lengviau įsisavinti mokymų medžiagą, skatins kūrybiškumą, diskusiją, leis dalintis jau sukaupta patirtimi, bet kartu generuoti naujas idėjas, keisti požiūrį.

  Vadovų lyderystės akademijos mokymo programą sudaro 9 moduliai: Pokyčių valdymas, Organizacinė elgsena, Lyderystė bei kritinis mąstymas, Žmonių išteklių valdymas, Emocinis intelektas, Marketingas ir komunikacija, Finansai, Teisė, Rinkos ir klientų tyrimai.

  Kviečiame verslo vadovus į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovų lyderystės akademijos rudens mokymų sesiją:

  • Rugsėjo 29 d. „Rinkos ir klientų tyrimai sėkmingai organizacijos veiklai“, RAIT Group generalinė direktorė Dovilė Končak 

  Daugiau informacijos ir registraciją rasite nuorodoje: https://bit.ly/3KS2YTf

  Daugiau informacijos ir registraciją rasite nuorodoje: https://bit.ly/3cTGQv5

  Daugiau informacijos ir registraciją rasite nuorodoje: https://bit.ly/3pXvjhw

  Kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą išduoda programos vykdytojas KPPAR.

  Papildoma informacija el. paštu: ausra.misone@chamber.lt arba tel. +370 610 12791.

Skip to content